Miss Sporty

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KisHeni, Módosítva: 2017. február 15.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

A stift alakú alapozó megkönnyíti a felvitelt és az egyenletes eloszlatást az arcbőrön.

4 árnyalatban kapható

GyimA87

2019. október 9.

Még nem használtam alapozó stiftett, annak vettem kíváncsiságból, de nehezen dolgozható el, még blenderrel is nehezen. Viszont kontúrozáshoz használom, elmegy, de nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Kispitypang

2019. április 18.

Hatalmasat csalódtam ebben a termékben! 7 g!!! Pirosítók szoktak 7g-osak lenni!!!!! Mondjuk ez az én hibám is, mert nem néztem meg alaposabban a boltban, csak gyorsan akartam egy stick alapozót.
Mindegy, ezen túltéve magamat, a fedése nem egy nagy szám, a tartóssága sem, fél nap után foltosan kopik, zsírós bőrre nem ajánlom, csúnyán és gyorsan fényesedik, a pórusaimat nem tölti ki. Dühös vagyok magamra, hogy megvettem. Elhasználom, mert azért nem használhatatlan, de utána hallani sem akarok róla.

Update: Lassan a végénél járok és a véleményem lényegében nem változott. Heti 5 nap használat mellett kb 1,5 hónapig tartott ki. Ez a mennyiség alapján várható volt. Amikor elkezdtem használni eleinte nem voltam lenyűgözve a teljesítményétől, nagyon alacsony fedése van, és a nap végére elmászott a fejemről. Most azonban kivételesen nagyon jó állapotban van a bőröm (azért is használom újra) és meg kell hogy mondjam, nagyon szép bőrképet ad így. Sőt még tapintásra is nagyon puha és egyenletes a bőröm. De hangsúlyozom, most alapból is nagyon szép.
Azt viszont árulja el nekem valaki, hogy a Miss Sporty alapozók miért rózsaszínesek minden esetben??? Én még nem találkoztam olyannal, amelyiknek sárgás lett volna az alaptónusa. Ezt is, amikor felkenem, egyértelműen rózsaszínes a fejemen, eldolgozva szerencsére már nem látszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

endoriel

2018. július 9.

Szörnyű.. az én bőrömön egyáltalán nem is működik, mint alapozó. Hiába viszem fel a terméket, dolgozgatom el a blenderrel, olyan, mintha csak maszatolnám az egészet, ahelyett, hogy szépen az arcomra simulna. Ráadásul borzasztóan fényes a hatása... legalábbis azokban a foltokban, ahol egyáltalán fent marad az arcomon... ha lehetne, csillagot sem érdemelne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

AgnesRosko

2018. június 20.

Alapozó stiftként semmiképp nem használnám viszont kontúrstiftként egészen hasznos. A kiszerelés rettentően kicsi, bár így kontúrként nem annyira fogy. Nem venném újra semmiképp.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

pancake

2018. április 6.

Szerintem nagyon jó termék, én nem szeretek vastag alapozót kenni az arcomra, mert hajlamos a bőröm pattanásosodásra. Viszont ezzel meg púderrel egyenletes tónusúvá válik a bőröm, szép alapot ad a mindennapokra. Nem zsírosítja a bőröm, pattanások pedig mióta nem tömény alapozót, hanem ezt használom, alig vannak (jeee :D) Fedése közepes. Nem értem, miért értékelték ilyen rosszra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

ColoredYouTube

2018. január 21.

Kiemeli a száraz részeket és kevés van benne. Mindig is érdekelt, hogy milyen lehet egy stiftes alapozó, ezért akciósan megvettem. Nem bántam meg, de mindenképpen gazdagon kell alá hidratálni. Egyébként nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

sttramara

2017. november 15.

Csak azért vettem meg,mert akciós volt és mert ki akartam próbálni a stiftes alapozót.De ez számomra a borzalom.Nem lehet vele szépen dolgozni,olyan mintha fel lenne hányva az arcomra,nagyon mű látszata van és még a szín se passzol szépen rendesen.Számomra ez már kb felháborító 😃 Nagyon dühös vagyok erre a termékre

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

lenizsu

2017. október 28.

Nagyon megtetszett a csomagolása, amiatt vettem meg. Számomra abszolút pozitív meglepetés volt. Sminkalapra használtam, nagyon kevés elég volt belőle, púder használatát sem igényelte a bőrömön. Tény, hogy kiemeli a száraz részeket, így csak akkor használom, ha előtte való este alaposan hidratáltam és szérummal ápoltam a bőröm. A szám körül korrektorral is meg szoktam erősíteni az alapozót felvitel után és az arcomat sem fogdosom nap közben, így egész nap fent marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

Lunora

2017. október 13.

Hmm... Teljes áron vettem. De nem érte meg. Úgy voltam vele hogy ez majd lehet tovább tart mint az előző alapozóm de ekkorát nem is tévedhettem volna. Ahhoz képes mennyibe került nevetségesen kevés terméket tartalmaz. Kb 2x ha használtam de már rohamosan csökken a mérete. Valamint a fedése sem a legjobb. Beleüll a szem alatti ráncaimba és emellé még az is társul hogy hihetetlenül kiemeli a száraz foltokat. A nap folyamán pedig foltokban kopik. Mire hazaérek a szám körül már az alapozó 0 a homlokom pedig teljesen elüt az arcom többi részétől.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

MademoiselleLockenkopf

2017. június 13.

Sajna nincsen sok jó véleményem erről a termékről. Hamar átfényesedik, a fedése so-so... A legrosszabb, hogy kis idő után elkezd "megtöredezni", foltosodni. Én az árát is sokalltam, mikor megláttam itthon, hogy milyen felháborítóan kevés terméket tartalmaz a stift... (Talán 1600-ért vettem anno.) De ezt már annyira nem is bánom; talán a light makeup-dayeken elhasználom, mint korrektor, csak hogy mégse legyen olyan érzésem, hogy full feleslegesen vettem meg. :D Bár lehet inkább nem kéne ezen agyalnom, csak kivágni a francba. (Hiábavaló menteni a menthetetlent.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.