Miss Sporty

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KisHeni, Módosítva: 2017. február 15.

Kiszerelés:   5,7 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek

"A legtermészetesebb hatást nyújtja, amit eddig láthattál. A REALLY ME a természetes szépséged kihangsúlyozásáról szól."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kodi

2021. január 14.

Valami utazás során vettem, gyorsan kellett valami az otthon felejtett spirál helyett. Szerintem gyerekeknek való, "hátha nem veszi észre a tanítónéni" stílusban. Valamennyire talán beszínezi a pillákat. Az utazás után talán ki is dobtam, csak bosszantott. Olcsó és rossz, összességében tehát teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 14.

NHana

2020. március 14.

Sajnos nagyon könnyen elkenődik, elfolyik, önmagában használhatatlan. Viszont alapnak tökéletes, mert így könnyebben le lehet mosni a szempillaspirál rétegeket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 14.

mumini

2019. február 11.

Az én pilláimat egy kicsit még hosszítja is, de természetes hatású. Az àllaga teljesen jó, nem tapaszt, nem csomósodik.
Update: le kell hogy vonjak két csillagot, mert sajnos nagyon hamar pandamaci hatása lesz, plusz a legapróbb szemnedvesedéstől is lefolyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

sprefectesse

2018. szeptember 23.

Nem hirdeti magát se vízállónak, se extra tartósnak, de az azért szerintem gáz, hogy még dél se volt, amikor odajött hozzám az egyik kollégám, hogy sírtam-e, mert az egész ott volt a szemem alatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

kiralykislany

2018. január 23.

Mivel ez egy természetes hatású szempillaspirál, nekem nincsen gondom azzal, hogy csak színez. Viszont nagyon híg a festék, és csomós lesz a végeredmény. Olyan mintha műanyagból lennének a szempilláim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 23.

bogczi

2017. november 26.

Hát nekem hatalmas pozitív csalódás! :D
A cuki csomagolása miatt vettem meg, plusz éppen 25% kedvezmény is volt rá, nekem meg nagyon kellett már egy új spirál. Hazaértem, egyből rácuppantam az itteni véleményekre és durván kétségbe is estem :D remegve próbáltam ki és nekem nagyon jól működik! Tényleg kicsit híg a festék, ezért óvatosabban kell vele bánni, de csodásan fekete, tartós, nem pereg és nem okozott nálam irritációt sem. Alapból hosszú pilláim vannak, de még hosszabbnak látszanak tőle és ez az első spirál, amivel az alsó sort is meg tudom zabolázni.
Szóval nálam ötösre vizsgázott. :) Eddig az YR Sexy pulp-ot használtam, de ez még annál is szuperebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Hát nekem hatalmas pozitív csalódás! :D

Kyry

2017. szeptember 2.

Biztos nem veszem újra, nagyon nagyon kevés amit tud és emellé még feltapad a szemöldököm alá, plusz viszket tőle a szemem nap végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

mscintia

2017. április 16.

Kegyetlen, gonosz, rossz, még egy csillagot sem érdemelne. Tipikusan a "ne ítélj könyvet a borítójáról" példa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

fairynorah

2017. március 28.

Teljesen ugyanaz, mint a legeslegelső spirálom tizen évekkel ezelőttről (ugyanez a márka) :D Semmi extra, inkább csak színez, de legalább nem kenődik fel a szemhéjamra és nem pereg le. 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Enci90

2017. március 10.

Nekem se nem hosszított se nem dúsított. Aki a természetes spirálokat kedveli az megveheti, mert ez csak befesti a pillákat és nem csinál semmi többet. ÉS baromi kevés termék van a csomagban!!! Egy átlag szempillaspirál 8-12 ml ez CSAK 5,7ml. Szinte fele annyi, tehát 2 kéne belőle, hogy egy átlag spriál mennyiségét kapjuk, úgy viszont a minőségéhez képest drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.