Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tbkaaa, Módosítva: 2016. szeptember 23.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

Vizes fényű, csillámos ajakrúzs.

adrikovi

2016. szeptember 22.

Az első rúzsom volt 010-es pool party árnyalatban. Nagyon finom dinnyés illata van. A számon most már nem viselném, különösebben tartósnak nem mondhatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

eo

2012. október 12.

Már jó régen megvan ez a rúzsom. A színét szeretem, különösebben tartósnak nem mondanám, de azt hozza, amit vártam. Az illata tényleg jellegzetes, bár nekem semmi gondom nincs vele. Sajnos sikerült letörnöm, így már sokkal ritkábban használom, mert macerás, pedig amúgy szeretem. Átlagos-jó kategória számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

tbkaaa

2012. szeptember 6.

Az első rúzsom. Kellemes árnyalatot sikerült választanom (071 First Kiss), kicsit világosabb, semleges, fénylik, de nem durván. Nehéz volt megbarátkoznom viszont a szagával (szerintem tipikus rúzsszag), ezért sokáig nem akaródzott annyira felkenni, de már túltettem magam rajta :)
Nem túl tartós (mondhatni egyáltalán nem), de az ára jó volt (mondjuk féláron vettem kuponnal), semmi speckó, 3-as.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.