Miss Sporty

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. május 30.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Ebben a szemhéjpúderben 4 féle színt találunk, amik jól kombinálhatóak. A hátulján pedig képpel ellátott használati útmutató van.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

biroadel96

2015. május 21.

Nagyon szuper ez a négyes szemhéjfesték! A színei jól pigmentáltak, egész nap a helyükön maradnak és nem gyűlnek össze a ráncokban. Az 1-es és 4-es színeket kicsit jobban ki lehet használni, rózsaszín-füstös szemhez tudom ajánlani! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

v.szilvia789

2014. május 29.

Ez is olyan holmi, amit magamtól nem vettem volna meg. Kolléganőmtől kaptam, mert neki nem állt jól a zöldes kombináció. Kétkedve nyúltam bele, de egész jó a pigmentáltsága, megfelelő alapozással kibír egy munkanapot. Meglepően jó sminket tudtam vele készíteni. Azt nem szeretem benne, hogy a négy szín egy felületet alkot és a színek könnyen összekeverednek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.

csaxi13

2014. február 13.

Viszonylag jól pigmenáltak, de azért nem lettek a kedvenceim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 13.

Viszonylag jól pigmenáltak, de azért nem lettek a kedvenceim.

biharianiko01

2013. december 3.

a színek jól kombinálhatóak, de nem jött be a lila alig pigmentált....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

a színek jól kombinálhatóak, de nem jött be a lila alig pigmentált....

phoenix

2013. március 10.

Négy különböző összeállításban is megvolt, a képen látható négyest használtam a legtöbbet, az ezüst-szürke kombináció a leginkább pigmentált. A lilás összeállítás a leggyengébb, a zöldes közepes. Utóbbi kettőt nem ajánlom, az első kettő kezdő sminkkészletbe elmegy, a barnás natúr-, az ezüst bulisminkekhez.

Részletesebb vélemény képekkel: http://biablogol.blogspot.hu/2012/04/elso-miss-sporty-smoky-eyes-shadows.html

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

vivuss87

2013. március 8.

Nekem is van ilyen, és tényleg jól pigmentált, ahhoz képest, hogy miss sporty. Kezdő sminkkészletbe kiváló. Én már régen nem használtam. Sok jobb minőségű szemfestékem van, valószínűleg ezért:) De tényleg nem rossz. Viszont ha olyan jó lenne, gyakrabban nyúlnék utána

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

andrej

2013. március 3.

Kettőt már biztos elhasználtam a képen látható színből, még régebben. Tényleg jól kombinálhatóak a színek, de akkoriban csak egy színt használtam egy sminkeléshez. Szép, natúr színek, mutatósak és tartósak. Ezen felbuzdulva megvettem mellé a lila négyest is, de az nem olyan szépen pigmentált, mint a natúr testvére, sehogy sem mutatott rajtam. Első szemhéjpúdernek tökéletes, az ára is baráti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.