Miss Sporty

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,4 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsuzsanna8papp, Módosítva: 2012. július 9.

Kiszerelés:   9,4 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mlexa

2019. november 6.

Régen használtam ezt a fajta terméket, de nem jó. Sötét a színe, egyáltalán nem tartós és csúnyán mutat a bőrön, borzalmasan poros. Ettől százszor jobbak vannak a drogériában is! Nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Csicsu0405

2018. március 8.

Évek óta ezt használom. Egyszerűen tökéletes. 001 árnyalat, nem sötét télen. Puderecsettel viszem fel, elég belőle nagyon kevés is, nagyon jól fed, szuperül mattít. Most változott a csomagolasa, ha jól láttam eltűnt belőle a tükör, pedig nagyon jó volt benne. Vettem már más pudert, a rimmel say matte is jó, de ez a nyerő nálam. Nap végére se zsirosodik át, nagyon jól tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

bova

2018. január 31.

Nyáron, ha lebarnulok simán tudom használni a 002 Medium árnyalatot, de az év többi szakában a világosabb árnyalatok kellenek. Púderként használtam először, igazából csak arra a célra, hogy az alapozót, BB krémet egységessé tegyem, és a fényes részeket kicsit mattítsam. Manapság árnyékolásra alkalmazom, de érzem, hogy nem igazán erre való, jó lenne találni valami terméket erre. Egyébként szerettem, ellátta a dolgát. Lassan elfogy. Lehet, hogy valami mást fogok kipróbálni legközelebb. 4/5.

UPDATE: Nem, nem. Ez a termék több év után nem négyes, csak hármas... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

UPDATE: Nem, nem. Ez a termék több év után nem négyes, csak hármas... :)

Valentine

2015. december 20.

Ez volt az első púderem. Évekig ezt használtam. Akkor még más kiszerelésben volt kapható. Teljesen meg voltam vele elégedve, az árához képest jó fedést biztosított és az árnyalata is megfelelő volt. Azonban változtattak a kiszerelésen, és talán az összetételen is. Nem fedett már annyira jól, és a színe sem volt már az igazi. Ezért váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.

rose98

2015. augusztus 24.

Nekem nagyon nem jött be. A színe furcsa volt az arcomon, jó árnyalatot nem talátam, sötét lett. Hamar lejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Sepi

2015. augusztus 7.

Olyan "elmegy" termék nálam. Ritkán púderezem magam, viszont amikor szükség van rá, ezzel dolgozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

kornelia

2015. március 23.

Könnyen leolvad és átfényesedik, direkt vettem hozzá egy kabukit de azzal sem lehet szépen felvinni és nem tartós. A színe változott miután levittem, és a legvilágosabb árnyalat is rettentően sötét, amit nem is gondoltam volna, amikor az üzletben néztem. :O Nagyon csalódott voltam, biztosan nem veszem újra, alig várom, hogy végre elfogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 23.

Jenniii92

2015. március 19.

Nekem nem igazán jött be. Elfedte a bőrhibákat úgy ahogy, de ha kifújtam az orrom le is jött háromnegyede arról nem is beszélve, hogy egyeltalán nem mattít. Egyetlen pozitívum benne a tükör. A púdert kimostam a dobozból, a tükröt azóta is használom. Csak a tükör miatt jár a két csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

erika88

2015. február 13.

A színe természetellenesen hatott rajtam, és egy idő után bekövesedett, hiába mostam a szivacsot, és folyamatosan fel kellett kapargatnom a felszínét. Viszont imádtam, hogy van benne tükör, stabilan záródik, és a szivacsát is szerettem, azt meg is tartottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

Bonnieoo7

2015. február 5.

Alapvetően kedvelem a Miss Sporty sminktermékeket, de ez az igazi ellenpélda!
Nem is bírtam kivárni míg elfogy, de kidobni nem szerettem volna - így elajándékoztam Anyukámnak. Nála elfogyott de nem nyilatkozott felőle, így gyanítom nem volt Ő sem elájulva tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Alapvetően kedvelem a Miss Sporty sminktermékeket, de ez az igazi ellenpélda!