Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: angel202322, Módosítva: 2013. május 7.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Csillámló fedőlakk.

TheNancy07

2019. február 14.

exAnyósnál láttam először, majd kölcsön adta nekem, akkoriban rengeteget festettem a körmöm, Ő meg amikor nem tudott manikűröshöz menni akkor leült festegetni. Na végre egy csillámos körömlakk, amiben a csillám pelyhek tényleg kijönnek az üvegből!! Ah, szeretem :) Nagyon sokszor használtam, tartóssága is nagyon jó, cserébe levakarni is nehéz, de ez cseppet sem izgat, ha végülis fent marad 5-6 napot is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

herczegno33

2018. november 13.

Kísèrletkènt vettem meg, nagyon vidám szín. Tartós, annyira fel tud dobni, olyan szèp. Eszter- körömlakklemosóval szèpen lejön. Az igaz, hogy nehezebb leszedni, mint a sima körömlakkot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Lexy00

2017. május 4.

Az egyik legjobb lakk, amivel eddig találkoztam! Önmagában is nagyon jól néz ki, de más színekkel párosítva is nagyon szép végeredményhez jutunk. Külön pont a tartóssága, nekem közel 1 hétig kitart. Lemosni valóban nehéz, de a tartóssága kárpótol érte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

AppleMaple

2016. augusztus 8.

Nekem kékben van meg, bár a fehér és a szürke is nagyon tetszenek. Igazán jól néznek ki, csak azt sajnálom, hogy olyan nehéz lemosni. Megkapja tőlem a 4 csillagot, mert amúgy minden rendben van vele, csak háth ez a lemosás nálam olyan, hogy nincs már ehhez türelmem, ezért inkább nem használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Muriel

2015. január 30.

Imádom! Ez a legjobb körömlakkom, nagyon szépen csillog. :) Igazán téli darab! :) És tartós is, mint a miss sporty körömlakkok általában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

csibe0704

2014. december 20.

Kedvenc körömlakkom.Mint általában a csillámost nehéz lemosni.Nagyon szépek benne a csillámok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

v.alexandra27

2014. július 25.

Szerintem nagyon jó, sok csillám van benne, csak lemosni nehéz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Szerintem nagyon jó, sok csillám van benne, csak lemosni nehéz :D

GI85

2014. március 29.

Szeretem. Egész különleges színű csillám összeállítás. :D Ezért vettem meg. Nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

sutemeny

2013. november 23.

Nemrég vettem, nagyon megszerettem. Bár kicsit nehéz lemosni, de legalább tartós. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Natalka

2013. november 16.

Ezer éve megvan ez a lakk, ez volt az első csillámos lakkom :) nagyon szeretem, h ezüst, kék, és lila csillámok is vannak benne, mert ezen színű lakkjaimhoz mind tudom párosítani bármilyen kombinációban. Ritkán használom a körmök teljes felületére, inkább csak díszítésként a körömágyhoz félhold alakban szoktam tenni. De mint minden csillámos, vagy glitteres lakk, ez is hosszabban tart, mint egy sima.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.