Miss Sporty

Ár:   590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

8 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

MissQuen

2023. március 15.

Most vettem meg nemrég a 105 Motion halványlila árnyalatot. Nagyon szép színű, szeretem a halvány lilát a szemhéjamon. Szépen lehet vele ecettel dolgozni. Fel lehet építeni, de elég halvány, inkább tűző napsütésben fog szebben mutatni, tavasszal és nyáron. Borongós időben annyira nem észrevehető, de szép.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 15.

serfru

2021. március 7.

Az 123Chocolate árnyalatot használom már évek óta szemöldök festéshez. Nekem nagyon jól bevált, egész nap fent marad.
Kb 4X újravettem már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 7.

Kb 4X újravettem már.

Yume

2017. augusztus 31.

Akciósan jutottam hozzá 3 gyönyörű barnás színhez. Mindegyik megfelelően pigmentált, a csomagolása sem gagyi. Nem zavarta a szememet pedig kontaklencsét hordok. Egyentlen hátránya hogy egy idő után, ha melegebb van , akkor képes megülni a szemhéj redőiben, Pedig nem zsíros a bőröm. Ettől függetlenül akciósan még szívesen beszereznék párat.

Update: Na a 3ból 2 a napi sminkrutinom része lett...
Kezdjük a 101-es árnyalattal, Ezzel húzom a tusvonalamat a szempillatövembe egy vékony tusecsettel. Így tartós, nem maszatolódik és nagyon természetes hatást ad.
A másik a 118-as, barna árnyalat. Ezt az alsó szempillatövembe szoktam enyhén feltenni, de csak az alsó szempillasor külső felébe, így nagyobbnak látszik a szemem, majd erre még vízvonalra barna szemceruza ugyanígy csak a feléig.
Szóval most már el sem tudom képzelni a sminkem nélkülük. Alapdarabok lettek számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Update: Na a 3ból 2 a napi sminkrutinom része lett...

angie10

2017. május 2.

A 105-s Motion szín van meg. Mindig újraveszem. Nagyon szép szín, és elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 2.

Mariliisa

2017. március 8.

A 107-es (Romance) és a 108-as (Scandalous) árnyalataihoz volt már szerencsém, mindkettőt szerettem.

Előbbi egy nagyon diszkrét, halvány barackos árnyalat, az én hófehér bőrömön szinte láthatatlan, de pont egy ilyet kerestem egyrészt a szemöldököm alatti terület kiemelésére, másrészt azért, mert én sokkal szebben tudom elsatírozni a széleken a sötétebb szemhéjpúdereket, ha az ecsettel összemosom őket egy másik, világos színnel. Erre a célra teljesen bevált. Kicsit porzós, emiatt a szempilláimon néha megült, de azokat úgyis utána festettem ki, így nem okozott különösebb bosszúságot. Minden nap használtam, míg el nem fogyott.

A 108-as árnyalat színét imádtam. Könnyű elsatírozni, összedolgozni más színekkel, ő is kicsit porzik, de nem vészesen, és megfelelően pigmentált. Viszonylag tartós, alappal használva nekem kibírta az egész napot, feltéve, hogy nem nyúlkáltam folyton a szememhez. Összességében ennyi pénzért nagyon kellemes meglepetés volt, volt már nem egy sokkal rosszabb minőségű, de sokkal drágább szemhéjpúderem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Berill23

2017. február 3.

115,118,101-es árnyalatokat vettem akciósan. Kellően pigmentált,de nem tart egész nap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Csigabee

2017. január 19.

Szerintem klassz. Nem egy csúcsminőség, és a pigmentáltságától sem pisilek magam alá, de ha éppen nincs más, megteszi. Szemceruzával kombinálva pedig még tartós is, nap végére nem kell 21. századi stíluskép-áttekintést tartanom miért zebracsíkos a szemhéjam - holott csak lekopott róla a szmötyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Dudu195

2017. január 9.

113-as Classy szemhélypúder a szemem fénye! Imádom! A színe mesés és tartós is. Kicsit hamar összetört de így is nagyon jól használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Viki9727

2016. november 27.

Szülinapomra kaptam a 105 Motion nevű lilás árnyalatot. Hát semmi színe nincs..még napfényben sem látszik abszolút semmi. :/ Próbáltam már vagy 100 rétegben, szemhéjalappal és anélkül is, ecsettel vagy az ujjammal de sehogy nem látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Justic

2016. október 17.

112 Amber árnyalat van meg. Csodás. Sokkal drágább szemhéjpúdereket lazán kenterbe veri. Nagyon pigmentált, néha hajlamos a ráncokba felgyűlemleni, de ha van alatta alap, akkor nincs ilyen gond vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.