Miss Sporty

Ár:   590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

8 árnyalatban kapható

serfru

2021. március 7.

Az 123Chocolate árnyalatot használom már évek óta szemöldök festéshez. Nekem nagyon jól bevált, egész nap fent marad.
Kb 4X újravettem már.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Kb 4X újravettem már.

Yume

2017. augusztus 31.

Akciósan jutottam hozzá 3 gyönyörű barnás színhez. Mindegyik megfelelően pigmentált, a csomagolása sem gagyi. Nem zavarta a szememet pedig kontaklencsét hordok. Egyentlen hátránya hogy egy idő után, ha melegebb van , akkor képes megülni a szemhéj redőiben, Pedig nem zsíros a bőröm. Ettől függetlenül akciósan még szívesen beszereznék párat.

Update: Na a 3ból 2 a napi sminkrutinom része lett...
Kezdjük a 101-es árnyalattal, Ezzel húzom a tusvonalamat a szempillatövembe egy vékony tusecsettel. Így tartós, nem maszatolódik és nagyon természetes hatást ad.
A másik a 118-as, barna árnyalat. Ezt az alsó szempillatövembe szoktam enyhén feltenni, de csak az alsó szempillasor külső felébe, így nagyobbnak látszik a szemem, majd erre még vízvonalra barna szemceruza ugyanígy csak a feléig.
Szóval most már el sem tudom képzelni a sminkem nélkülük. Alapdarabok lettek számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Update: Na a 3ból 2 a napi sminkrutinom része lett...

angie10

2017. május 2.

A 105-s Motion szín van meg. Mindig újraveszem. Nagyon szép szín, és elég tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

Mariliisa

2017. március 8.

A 107-es (Romance) és a 108-as (Scandalous) árnyalataihoz volt már szerencsém, mindkettőt szerettem.

Előbbi egy nagyon diszkrét, halvány barackos árnyalat, az én hófehér bőrömön szinte láthatatlan, de pont egy ilyet kerestem egyrészt a szemöldököm alatti terület kiemelésére, másrészt azért, mert én sokkal szebben tudom elsatírozni a széleken a sötétebb szemhéjpúdereket, ha az ecsettel összemosom őket egy másik, világos színnel. Erre a célra teljesen bevált. Kicsit porzós, emiatt a szempilláimon néha megült, de azokat úgyis utána festettem ki, így nem okozott különösebb bosszúságot. Minden nap használtam, míg el nem fogyott.

A 108-as árnyalat színét imádtam. Könnyű elsatírozni, összedolgozni más színekkel, ő is kicsit porzik, de nem vészesen, és megfelelően pigmentált. Viszonylag tartós, alappal használva nekem kibírta az egész napot, feltéve, hogy nem nyúlkáltam folyton a szememhez. Összességében ennyi pénzért nagyon kellemes meglepetés volt, volt már nem egy sokkal rosszabb minőségű, de sokkal drágább szemhéjpúderem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Berill23

2017. február 3.

115,118,101-es árnyalatokat vettem akciósan. Kellően pigmentált,de nem tart egész nap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Csigabee

2017. január 19.

Szerintem klassz. Nem egy csúcsminőség, és a pigmentáltságától sem pisilek magam alá, de ha éppen nincs más, megteszi. Szemceruzával kombinálva pedig még tartós is, nap végére nem kell 21. századi stíluskép-áttekintést tartanom miért zebracsíkos a szemhéjam - holott csak lekopott róla a szmötyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Dudu195

2017. január 9.

113-as Classy szemhélypúder a szemem fénye! Imádom! A színe mesés és tartós is. Kicsit hamar összetört de így is nagyon jól használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Viki9727

2016. november 27.

Szülinapomra kaptam a 105 Motion nevű lilás árnyalatot. Hát semmi színe nincs..még napfényben sem látszik abszolút semmi. :/ Próbáltam már vagy 100 rétegben, szemhéjalappal és anélkül is, ecsettel vagy az ujjammal de sehogy nem látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

Justic

2016. október 17.

112 Amber árnyalat van meg. Csodás. Sokkal drágább szemhéjpúdereket lazán kenterbe veri. Nagyon pigmentált, néha hajlamos a ráncokba felgyűlemleni, de ha van alatta alap, akkor nincs ilyen gond vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

dia0311

2016. szeptember 9.

Egy halvány, rózsaszín árnyalatot vettem meg. Először majdnem kidobtam, mert mikor kipróbáltam, olyan volt, mintha semmit se kentem volna a szemhéjamra... Aztán napfénynél látszott, hogy van egy nagyon minimális színe, és egy enyhe csillámos beütése. Suliba használom, arra jó, hogy én tudjam, hogy van rajtam valami, mások viszont ne vegyék észre. Elhasználgatom, de újra nem venném, legalábbis ezt a színt biztos, hogy nem, mert feleslegesnek tartom, a tartóssága viszont egész jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 9.