Miss Sporty

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: orsikimi, Módosítva: 2017. január 6.

Kiszerelés:   2,4 g
Lelőhely:   DM, hipermarketek

evi1016

2020. május 27.

Nagyon könnyű használni és gyorsan dús szemöldököt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Nagyon könnyű használni és gyorsan dús szemöldököt lehet vele elérni.

ilyesbiborka

2019. augusztus 5.

Eléggé jó kis termék, a géles részt is elhasználtam viszont, annyira nem látom nagy hasznát. Árértékarányban tök jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

HorvathBogi

2019. január 28.

Könnyű használni, természetes és dús szemöldököt lehet vele elérni. Egy csillag levonása azért mert kicsit vöröses árnyalata van, de ha óvatosan bánok vele nem feltűnő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Mezeicukor

2018. március 9.

Nincs mit mondanom, tökéletes.
Önmagában is jól működik utazáshoz, mert a benne lévő ecsetek is használhatóak ha nagyon nincs más, de a rendes ecsetemmel a lehető legtökéletesebb és lerobbanthatatlan szemöldököt tudom készíteni.
Tökéletes kontrollt biztosít a színe is tetszik, se nem túl világos se nem túl sötét, így én is (világosbarna haj) és anyukám is (vörös haj) tudjuk használni.
Ja és egy évszázadig elég legalább pedig a sminkemből a szemöldököm az a rész amit még akkor is megcsinálok, ha amúgy semmi sminket nem viselek.
Imádom <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Nincs mit mondanom, tökéletes.
Imádom <3

sttramara

2017. november 15.

Csakis ezzel a termékkel csinálom a szemöldököm (pedig van ABH-s szemöldökzselém is).Imádom!Tökéletesen lehet vele bánni,az ecsetjét mondjuk nem használom.Jól elfér mindenhol,sokáig elég.Nem kelt olyan hatást,mint ha alkoholos filccel rajzoltam volna meg a szemöldököm 😃 Én nagyonszeretem,nem is tudom hányadjára veszem újra és fogom is még

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

pilleriin

2017. október 21.

A világosabb kis paletta van meg. Maximálisan elégedett vagyok vele, tartós, nem pereg, az ecset praktikus. Könnyű használni. Az eddigi legjobb szemöldökpor, amit használtam, olyan a hatása és a kinézete is, mint egy zselés állagú szemöldökceruzának. A dobozka tökéletes méretű, jól záródik, nem nyílik ki a neszesszeremben v. a táskámban magától. Biztosan újra fogom venni, ennél többet nem kívánok szemöldökceruzára v. porra költeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

mnikolett93

2017. október 16.

Nagyon szeretem, a szőke hajhoz való van meg nekem és tökéletesen passzol, könnyű használni és tartós. Pluszpont,hogy az ára is kedvező :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

mandelandi

2017. szeptember 11.

Szemöldök ceruzát használtam előtte, de mióta kipróbáltam folyton újra vásárolom. Nagyon szép hatást kelt, könnyen lehet vele dolgozni és nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

mjzkvrg

2017. július 31.

Nagyon szeretem, kedvenc szemoldok termekem. Nekem mindket szin picit voroses hatasu, de nem feltunoen. Lehet vele termeszetes de megcsinaltabb szemoldokot is kesziteni:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 31.

rocketqueen

2017. február 15.

A szemöldökceruzát akartam leváltani valamire és rá esett a választásom, amit egyáltalán nem bántam meg. Egyenlőre csak a port használom, mert a krémesebb állagú valahogy túl barnás-vöröses, de majd kísérletezek még vele. A tartósságával teljesen meg vagyok elégedve, a hozzá járó ecsetekkel is pillanaok alatt meg tudom csinálni a szemöldököm. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.