Miss Sporty

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lili2109, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

"Tartsd helyén a szemöldököd egész nap az új Studio Lash Happy Brow szemöldökzselével - meglátod, még a péntek esti bulit is kibírja!"

2 árnyalatban elérhető: 001 Blonde és 002 Medium Brown

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsoja

Korcsoport: < 18
2020. április 22.

Számomra tökéletes. A szőke szín van meg, tökéletesen passzol a világos hajamhoz és szemöldökömhöz. Szeretem, de ha elfogy, azért még keresgetek.☺️
Ennek ellenére színe, tartóssága és ára miatt természetesen 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 22.

Ennek ellenére színe, tartóssága és ára miatt természetesen 5 csillag.

NHana

2020. március 14.

Korábban napi szinten használtam, szerettem, de csak annak ajánlom akinek melegebb tónusai vannak.
Tartóssága átlagos, felvitele egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 14.

Tartóssága átlagos, felvitele egyszerű.

WednesdayAddams

2019. július 31.

Szeretem, bár fixálni valóban nem fixál, de nekem nem is arra kell. Az ABH Dipbrow Pomade-je után használom, arra hogy kicsit szálazottabb, ternészetesebb hatású legyen a szemöldököm, és arra teljesen megfelel. Nekem a keféje se túl nagy, könnyen tudok vele dolgozni.
A szín is telitalálat számomra (Blonde), mivel inkább mondanám vörös árnyalatnak, mintsem szőkének, így nagyon jól passzol a vörösesszőke hajamhoz.
Ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Ha elfogy újra fogom venni.

Orchideadin

2019. január 12.

Mindennap használok szemöldökceruzát és ahhoz szoktam szemöldökzselét hogy a szőrszálakat szépen helyrerakja és ott is tartsa. Azt tapasztaltam ennél a terméknél hogy nagyon sok zselét visz fel és nagyon nem természetes hatást kelt ezáltal, nagyon könnyen elmázolódik és a keféje se a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

Csingiling0415

2018. december 11.

A legvilágosabb árnyalatot vásároltam meg, de ígyis kicsit vöröses az árnyalata felvitel után. Nehéz vele dolgozni, tényleg sokat felvesz a keféje, picit rá kell segíteni másik ecsettel. Fixálni sajnos nem igen fixál , illetve kicsit könnyebben kenődik mint egy szemöldökceruza , de aránylag jól bír egy egész napot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Ancsibaba1993

2018. november 15.

Nekem a sötétbarna árnyalata van meg, eleinte kissé bénáztam a felvitellel hogy szép és jó is legyen, de már szépen belejöttem. Tartós, helyén tartja a szálakat, szépen kiemeli. Nagyon szeretem és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Bianka19

2018. november 12.

Én színezőnek használom a rohanós mindennapokon. Melegebb napokon én nem szívesen viselem mert elfolyik. Miután meg száradt azért van egy kis vöröses árnyalat a medium brown színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Albertina

2018. augusztus 2.

Nekem nagyon bevált. Szeretem az állagát, a színét, tartósságát. A világosabb árnyalatot vettem. Természetes, szép árnyalat. A keféje nekem nem áll kézre, nem tudom vele szépen eldolgozni, így azt csak arra használom, hogy átsimítom vele a szemöldököm, hogy rákerüljön a termék, aztán ecsettel szépen befejezem a formázást. Egész nap tart, az izzadást is bírja, persze ez biztos attól is függ, hogy ki mit használ alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

reddie

2018. június 19.

002 medium brown színt vettem meg. Eleinte bénáztam a használatával, de azóta belejöttem és megkedveltem a terméket. Természetes hatású, szép színe van, a szőke hajamhoz, világosabb bőrömhöz is illik, és még tartós is. Meglepődtem és kellemesen csalódtam, árához képest kifejezetten jó minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 19.

lia0000

2018. június 4.

Fixálónak egyáltalán nem jó, viszont színezőnek és dúsítónak tökéletes! Természetesen nem magában használom (ahhoz túl gyér a szemöldököm:D), utolsó lépésként szoktam átspirálozni vele a már kész szemöldököm. 4 csillagot kap a kamu fixálás miatt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.