Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. május 24.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

diamia

2014. október 19.

Ez volt életem első spirálja még 15 éves koromban. :) Azóta soha nem vettem szilikon keféjűt, de ezen nem volt zavaró. Sajnos egy kis hosszabbításon kívül mást nem tudott, de tartós volt és akkor nekem megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

Kishoshi

2014. április 1.

Sajnos nem nagyon láttam mostanában,de imádtam!!Csak jót tudok róla mondani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Sajnos nem nagyon láttam mostanában,de imádtam!!Csak jót tudok róla mondani!

mellcsiii

2014. március 1.

Nem tudom, hogy kapható-e még, de valamelyik nap eszembe jutott, hogy mennyire szerettem. Ez volt az első "igazi" szempillaspirálom és imádtam. Nagyon szerettem a gumis keféjét, könnyű volt vele dolgozni, és nagyon szép pillákat csinált:) most gondolkodom, hogy következőnek keresek egy ilyet, hátha van még valahol:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

beautifullife

2013. május 24.

Anyukámnak volt ilyen barnába hosszú időkig,(szinte a mániája lett) és csodálatos pillákat csinál!Nem ragad,nem száraz és ez a sötétbarna valamennyivel természetesebb hatást ad,mint a fekete.Árban sem vészes,azonban egy idő után egyre drágább lett,és találtunk jobbakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

dorisan03

2013. február 3.

Nekem a vízálló, kék tubusos van meg. Én sem kedveltem meg annyira..túl sok festéket visz fel, ezáltal a pilláim eléggé összeragadnak tőle. Olyan spirálok fölé szoktam használni +1 rétegben, amelyek pont hogy nem visznek fel elég festéket, így ezzel a spirállal kicsit feketébbek lesznek. Csak emiatt adok neki 3 csillagot, mert amúgy magában tényleg eléggé rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Arita

2013. február 3.

Nagyon szörnyű, folyik, alig lehet felkenni mert teljesen összeragasztja a pillákat. Én végül a régi Avon Supershock spirálom megtisztított keféjét használtam hozzá, mert azzal még valamennyire normális eredményt lehetett elérni. Azért vettem meg, mert más márkáknál még drágábban sem találtam barna szempillaspirált - a fekete nekem nem igazán áll jól - de megbántam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 3.

virike9

2012. november 30.

amikor megjelent még fiatalabb voltam és nagyon kedveltem, akkor volt menő az avonos super full spirál, de ez jóval olcsóbb volt annál és szilikonkefés szóval mindenképp be akartam szerezni! talán 5-6x is újravettem, de aztán felment az ára én meg ennyiért már találtam jobb és komolyabb spirált is. Amúgy gondom nem volt vele, szerettem mert szépen ívelt és szétválasztott pillákat csinált, nagyon természetes hatást lehetett vele elérni, de azért el kellett babrálni a művelettel. Nem tartozik a legtartósabb spirálok közé, hamar elkenődik és bizony hamar be is száradt nekem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

Sephira

2012. november 29.

Végül kipróbáltam pár hete (nem szoktam mindennap spirálozni). Nem rossz amúgy, kicsit hosszított talán, annak a legjobb akinek eleve sűrű és hosszú, szépen színez, inkább kihangsúlyoz. A színében csalódtam kissé, alig látszik hogy barna lenne (direkt azért vettem Cocoa árnyalatot az elvileg barna), natúr sminkhez vettem, hatása natúr, színe inkább barnás-fekete, volt már "barnásabb" spirálom is. Elhasználom, más márkában nem találtam nem drága barnás spirált. Ezt nem is láttam boltban azóta ezt a zöld csomagolásút.

Update: le kell vonnom egy csillagot. Azt vettem észre mikor legutóbb 2-szer használtam, hogy egy idő után (nem tudom pontosan mikor, talán 2-3 óra nem biztos nem mértem) ''elmászkál'' a szemem alá (eleinte tusra meg szemfestékre gyanakodtam de legutóbb szinte csak ez volt a szememen meg egy elsatírozott ceruza). Ilyen kis ''festékdarabkák'' lesznek a szemem alatt, eléggé zavaró mintha ledörzsöltem volna a szemem alá. Talán kezd beszáradni (pedig felvinni még fel tudom) vagy a minősége nem megfelelő, valahogy elhasználom amíg tudom legfeljebb majd ellenőrizgetem néha a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

Dark4ngel

2012. október 13.

Eleinte nagyon utáltam ezt a szempillaspirált... amikor megvettem összecsomósította a szempilláimat és pandát csinált belőlem... le is váltottam és hónapokon keresztül pihent a neszeszerem mélyén... majd elfogyott az Avon Supershock szempillaspirálom így ehhez fordultam. Rájöttem, hogy ez a szempillaspirál is ér valamit, egy rétegben felkenve majd egy régi, megtisztított spirálkefével áthúzva......... De adok neki egy 4-est, így utólag megbarátkoztam vele :o)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

rmonika74

2012. szeptember 18.

nagyon rég óta vásárolom a fekete és barna színeket. az én pilláimat nagyon szépen kiemeli, több, drágább, márkásabb terméket kipróbáltam, de ez a legmegfelelőbb számomra. sokáig - több hónapig - megbízhatóan használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 18.