Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

A műanyag kefe tökéletesen szétválaszta, akár 70%-kal megemeli és 60%-kal hosszabbnak mutatja a szempillákat. A festék nem csomósodik. Vízálló. Szemészetileg tesztelt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dinnye-24

2014. február 20.

Az egy dolog, hogy 3szor át kell menni a szempilláimon, hogy látszódjon valami, de hogy még 20 percet kell várni, hogy megszáradjon... Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

darcy

2013. március 21.

Már az idejét sem tudom, hogy mióta használom a Miss Sporty szempillaspirálokat, köztük főleg ezt. Ettől nem érzem nehéznek a szempilláimat, és ha esetleg kicsit össze is tapad néhány, akkor egy régi, száraz spirálkefe gyorsan megoldja a problémát. (Ez leginkább akkor szokott előfordulni, amikor már régóta használom a spirált. Ekkor előfordulhat, hogy kicsit összeáll.)
Nem csinál hatalmas és drámai pillákat, és én nem is ezért használom, csak azért, hogy kicsit kiemelje őket.
A vízállósága szerintem teljesen jó. Legutóbb egy wellnesshétvégén bizonyított, mert úszás, szauna, gőzkamra után sem volt fekete monoklim. Mondjuk leszedni csak olajos lemosóval lehet.
Mellesleg az ára is jó.
Lehet, hogy ennyi idősen már valami márkásabbat illene használnom, nem egy olyan terméket, aminek a tizen-huszon évesek a célközönsége, de nekem ez tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

Mellesleg az ára is jó.

Shake:3

2013. március 3.

Az biztos hogy tartós, de csak sokszori átkenés után látszódik rendesen az eredmény. De ha valaki nem vágyik drámai hatásra akkor tökéletes megfelel a célnak! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 3.

Hime

2013. február 26.

Egy masszív sírást már ez sem bír ki, de eléggé jól bírja a vizet, nekem összességében annyi a gondom vele, hogy alig látszódik, hogy valamit a pilláimra kentem. Emellett leszedni is nehéz, így nem nagyon használom. Az essence zselés szempillaspirállal is hasonló eredmény érhető el, ami pozitívum, mert az nem ígér különösebb emelést, hosszabbítást...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Lujza1104

2013. január 14.

Nagyon csúnyán összeragasztja a pillákat és ilyen csomókat hagy rajtuk. Nem is értem amúgy mit csodálkozom ezen, amilyen "keféje" van... nem is sikerült elhasználni, valószínűleg kukában fog landolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

NagyG

2013. január 5.

Folyós valóban,várni kell a száradással egy kicsit,mert ha közvetlenül pillog az ember lánya gyönyörű csík marad a homlokán :D
de ha megköt akkor tartósnak bizonyult.
Jaj,és még azt szerettem benne hogy előbb használtam el mint beszáradt volna.
Sok rétegben tényleg nem szabad felkenni,mert összeragasztja a pillákat.
Hosszú,vékony pillákat csinált nékem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

de ha megköt akkor tartósnak bizonyult.
Jaj,és még azt szerettem benne hogy előbb használtam el mint beszáradt volna.
Sok rétegben tényleg nem szabad felkenni,mert összeragasztja a pillákat.
Hosszú,vékony pillákat csinált nékem :D

kismadár

2012. december 25.

amikor megvettem ezt a szempillaspirált, először utáltam, mert folyton elkenődött és folyt.. most már megtanultam használni, és még egy csomó másik szempillaspirálom is van, szóval tudok mihez viszonyítani. közepesen vízálló és csak keveset kell belőle használni. lassú, de határozott mozdulatokkal gyönyörű pillákat csinál, de felesleges rétegezni, mert attól tapad össze!! nekem bevált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

ForestNymph

2012. december 22.

Érdekes anyum nagyon szereti, én utálom. Nem csinál semmit, csak színez és ragaszt. Bár anyum mikromini pilláit szépen kiemeli. Kap egy 2-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 22.

dorisan03

2012. november 1.

Nem rossz cucc, viszont azzal egyet kell értenem, hogy nagyon összeragadnak tőle a pilláim. És leszedni is nagyon nehéz, de hát ezt hívják vízálló terméknek. :D 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

allcatsaregrey

2012. szeptember 10.

Égett és könnyezett tőle a szemem, összetapadtak a szempilláim, nagyon lassan száradt meg, és rémálom volt lemosni... Ennyi pénzért sokkal jobb szempillaspirálok is vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 10.