Miss Sporty

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: b5bea, Módosítva: 2021. február 15.

Lelőhely:   DM, hipermarketek

Selymes és krémes textúrájú szemhéjpúder, nem csomósodik össze a szemhéj ráncaiban. Intenzív és ellenálló színek.

2 sárnyalatban kapható: 100 Boreal Fantasy és 200 Frozen Rose

b5bea

2021. március 21.

Régóta szemeztem mindkét színválasztékkal, szerintem mindegyik harmónikus összeállítás. A világosabb színek halványan látszanak csak és napközben képesek eltűnni, így mindenképpen valamilyen szemhéjalappal érdemes dolgozni velük. A világos zöld a kékkel nekem nagyon nem jön össze, valahogy szemen nem passzolnak egymáshoz. A nagy reményeim szertefoszlottak, ennyi pénzért inkább Catrice vagy Essence palettát érdemes venni, pedig volt más Miss sporty palettám, de ez most annyira nem nyűgözött le használat közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 21.