Best of Beauty 2019

Miss Sporty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. január 24.

Lelőhely:   DM, hipermarketek
Kategória:   Sminkek szájra

queenofhearts

2017. január 3.

Nem vagyok oda a szájfényekért, ez se lett a kedvencem, de bejött a mentolos dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

Vikinca

2015. január 23.

Egy halvány rózsaszín darab volt meg belőle, tetszett a színe és az, hogy mentolos. Nekem se zárt rendesen, ha nem állítva tároltam. Ki is folyt az egyik kedvenc neszeszerembe, amit hiába mostam ki többször is, de azóta se jött ki belőle. Átlagos szájfény, elmegy egynek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Kodi

2014. május 29.

Selejtezéskor akadtam rá XXboost árnyalatomra, mely egy narancsos-arany színű kis csoda! Gyártási kódja szerint ugyan 2009-ben jött világra, de semmi baja, igaz én hűtőben tartom a rúzsaimat. Szóval most a kora nyár slágere nálam. Igaz kicsit több rétegben kell felkenni, hogy azt a hatást érjem el, amit szeretek, de semmi gond. Kicsit mentolos az elején, de nem zavaró. Kár, hogy már nem gyártják, de úgy látom, hogy a Hollywooddal is hasonló hatást tudok elérni, csak nincs pot ilyen szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.

Demonshadow

2014. január 30.

Nagyon szeretem, a színe gyönyörű, ráadásul a mentol hűvös érintése sem zavar. Bár nem hiszem, hogy ettől optikailag annyival nagyobbnak tűnnének az ajkaim, nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

barbee77

2013. március 29.

Bizsergető és ezt nagyon szeretem benne :) Nude féle színben van meg, nagyon jól áll az ajkakon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

timcsike1989

2013. március 26.

Egy világos rózsaszín van meg. Kicsit furi az íze, de nagyon szép. Nekem gondom a csomagolásával van. Ha elfektetem folyik:S Ezért nem merem a táskámban se hordani, pedig rendesen rá van tekerve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

amyesther

2013. január 19.

Furcsán bizsereg az ajkam tőle, miután felvittem. Ragadós, szirupos az állaga. A finise gyönyörűséges, csillogó, mégis nem túl hivalkodó. Nekem egy barackszínű van, és szinte minden nap használom ajakápoló fölé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 19.

Lina14

2013. január 11.

nagyon friss, mentolos érzés, amikor felviszem, és ezzel nincs is bajom, de ha ezt a hatást keresném, akkor folyton rágóznék. kicsit hideg érzés is, ami miatt az ajkaim összehúzódnak, pont ellentétesen az általa ígért hatáshoz képest. egyébként egy világos rózsaszín, nagyon csillámos darab van meg, amit egy natúr rúzs fölé szoktam használni, akkor nem húzódnak össze az ajkaim. kicsit tartósabb is, mint a többi szájfényem, ezt nagyon szeretem benne :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 11.

mokojka

2012. október 22.

Nekem még a régi csomagolású van,abból is egy halvány barna szín.Nem mai darab,ritkán nyúlok utána,engem zavar a bizsergető mentolossága.Egyébként viszonylag tartós,ragaszkodik az ajkaimhoz,ezért kap plusz pontot.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 22.

kakaska

2012. szeptember 29.

Nekem nagyon tetszik, hogy hűsíti az ajkaim, és valamennyire dúsabbnak is tűnik, mikor használom. Nekem a "Flirty" árnyalat van meg, szép tűzpiros. Tartós is viszonylag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.