Missha

Ár:   €16.80   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: JuditTTT, Módosítva: 2018. május 11.

Ár:   €16.80
Kategória:   Fényvédők

Arcra és a test nagyobb felületeire (karokra, lábakra) is alkalmas hidratáló fényvédő. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet vagy fehér réteget.

JuditTTT

2018. május 15.

Nem vált be. Arcra nem jó, mert zsírosít és irritáló, mindamellett még mitesszereket is okoz. Testen nagyjából rendben van, felszívódik, de arcra, főleg smink alá bukta. Ami jó dolog, h. sok van benne, de nekem nem vált be. Pár rokonnak, ismerősnek is adtam belőle, volt akinek semmi baja nem volt vele, arcra kenve, volt akinek szintén irritált. Valóban érdemesebb egy japán termék után nézni, pl. Rohto nagyon jókat gyárt és nem drágább sokkal. Az ő Skin Aqua termékük pl. egy álom, főleg ehhez képest. Pedig a Missha igen jó márka, remek arcápolókkal, de ez a termék valóban nem a legjobb. Arcra semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

NormanMama

2018. május 11.

Az en arcom nem birta, extrem modon zsirositotta es oriasi gobos pattanasokat okozott, meg most is tiszta seb az arcom. Iszonyatosan kiszarotta a borom, a legdurvabb telre hasznalt kremem alig birkozott meg vele. De a legnagyobb baj, hogy kiszeplosodtem es lepirultam mellette - ilyen meg egyik fenyvedo hasznalata idejen sem fordult elo, pedig evek ota azert megfordult a polcomon ez+az. A szememet par ora elteltevel csipte. En senkinek sem ajanlom a hasznalatat, a mienket talan a fiuk elhasznaljak a hatukra funyirashoz... ( A kisfiam karjat es nyakat harom alkalommal kentem be vele, apro kis pattanasszeru, sebesen gyogyulo valamik nottek rajta. Maradok a japan, ausztral, vagy europai fenyvedok hive, hasznaloja.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.