Missha

Ár:   $10   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2019. június 18.

Ár:   $10
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ragyogó hatást biztosító, 50 faktoros fényvédő. Fiatalos megjelenést, enyhe gyönygházfényt ad a bőrnek.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

BirsAlma

2019. június 20.

Először egy mintát próbáltam amit ajándékba kaptam. Nagyon jónak találtam, így megrendeltem az 50 ml-s kiszerelést. Nem szárította bőrömet, elég jól hidratál, nem hagy fehér réteget, viszont a gyöngyházas, fényes réteg megmarad. Nekem ez kifejezetten jó, de akinek zsíros a bőre nem biztos, hogy értékelni fogja. Az illata nem olyan erős, egy idő után már nem is lehet érezni. Nálam nem okozott semmilyen irritációt, de az én bőröm nem is érzékeny.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 20.