Missha

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: HBrigi, Módosítva: 2013. május 29.

Kategória:   Hajápolók

Nano liposzóma komplexszel feltölti, és védi az igénybevett, száraz hajat, mely ezáltal sima és fényes lesz. Antisztatizálja (polyquaterniummal) és hidratálja (hialuronsavval) a hajat.

Fő összetevők:

• HF komplex: asztaxantin; q10 koenzim; vörös bor
  • Methyl eicosanoic acid (MEA): a haj külső rétegének fő összetevője, erősíti, kondícionálja a hajat, és mivel a hajnak "testazonos" anyag, segíti a hatóanyagok mély felszívódását.
  • Poly-y-glutaminsav: Természetes hidratáló összetevő, mely fermentálással előállítható. Hidratáló hatású, és növeli a haj nedvesség megkötő képességét. Polyquaternium: Antisztatizáló, megakadályozza a haj gubancolódását, göndör haj esetén a filcesedést.

Használata: Hajmosás után permetezd kb 10 cm távolságból a törülközőszáraz hajra.

Tipp: Száraz hajra is használható, a frizura felfrissítésére. A száraz, igénybevett, fakó hajat élettelivé teszi, segít újraformázni a tincseket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

HBrigi

2013. május 22.

Először vizes hajra használtam, semmi különös hatása nem volt. Egyszer elfelejtettem ráfújni vizesen és a már félig száraz hajamra fújtam. Sokkal selymesebb, puhább lett tőle, érezhető volt a különbség. Kevésbé szálkásodik ki a szőke hajam vége, de nem zsírosítja a hajtövem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 22.