Missha

Ár:   18 920 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. február 4.

Ár:   18 920 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

A Missha Geum Sul 24K krém magas koncentrátumban tartalmaz 24 karátos aranyat, csiganyálkát és távol-keleti gyógynövényeket. Ez garantálja a feszes és egészséges bőrt.

A távol-keleti orvoslás és szépségápolás már évezredekkel ezelőtt is használt 24 karátos aranyat. Az ősi recepteknek ma is hasznát vehetjük a Missha Geum Sul 24K krém révén.

A Missha Geum Sul 24K krém nem tartalmaz parabént, színezéket, ásványi olajat, érzékeny bőrűek is használhatják.

A Missha Geum Sul 24K krém használatával feszesebb, rugalmasabb, hidratált és egészséges bőr érhető el. Ez a krém a bőrfiatalítás különleges eszköze, mellyel látványos javulás érhető el.