Missha

Ár:   $5   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missmici, Módosítva: 2019. március 1.

Ár:   $5
Kiszerelés:   5,2 g
Kategória:   Ajakápolók

Barack kivonatot és cukrot tartalmazó ajakradír.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Különböző teafélék (leggyakrabban camellia sinensis, camellia oleifera, camellia japonica) magjából kivont olaj. Ehető, melyet keleti kultúrák gyakran használnak főzéshez. A kozmetikumokban elsősorban bőrpuhító, emollient anyagként szolgál. Sok más növényi olajhoz hasonlóan zsírsavakban gazdag. Magas az E vitamin tartalma és egyéb antioxidánsokat is tartalmaz. Forrás: Wikipédia