Missha

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2014. október 29.

v.szilvia789

2015. május 16.

A highligter változata van meg (BE 001-satin beige), nagyon jó ötlet, hogy a pirosítók közül az egyik árnyalatot erre szánták. A csomagolás masszív, igényes, formára és méretere a Catrice pirosítókra hasonlít. A benne lévő anyag selymes, diszkrét arany fényű, jól adagolható, mindezt 2000 Ft alatt (érdemes alaposan körülnézni, mert nagy árkülönbségek vannak az egyes eladók között, van ahol 4 ezret súrolja az ár, máshol 2 alatt van). Kedves európai gyártók, lehet utánuk csinálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.