Misslyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. augusztus 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magas fényű fedőlakk, mely 60 másodperc alatt megszárítja a körömlakkot. Fényessé és tartósá teszi a manikűrt, UV szűrő tartalma megakadályozza a szín fakulását és sárgulását.

lhekszi

2020. április 12.

Hát nem vagyok tőle elragadtatva. Felkentem, úgy tűnt, hogy megszáradt ,de egész nap furcsa érzésem volt, amikor nem mer semmihez nyúlni az ember,mert attól fél,hogy lejön a lakk. Felszedi az alatta lévő szint, feloldja, nem elég,hogy ecsetet befogja a szin, de egy darabot ki is szedett a szines lakkomból úgy,hogy előtte az már száraz volt.. A gél lak-hatású fedője sokkal jobban bejött a márkának. Egyszer használtam ,de szerintem többet nem is fogom..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.