Misslyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   Müller

Ahogy a BB krém úgy a BB korrektor is az arcbőr színének kiegyenlítését ígéri. A Misslyn BB korrektor fedésének köszönhetően elrejti a szem alatti karikákat. Javítja a bőr minőségét valamint nedvességtartalmát 37%-kal növeli. Praktikus, ferde applikátorával egyszerűen és pontosan felvihető a krémes textúrájú korrektor.

Bőrgyógyászatilag tesztet. Érzékeny bőrűek is bátran használhatják.

Orchideadin

2019. január 12.

Nagyon nem vált be! Régóta kísérletezek vele, de az eddigi legrosszabb korrektorom. Nincs semmi fedése, szem alatti karikákat kihangsúlyozza inkább minthogy elfedné, egyedül a kiemelésre jó mert kicsivel világosabb színű mint a bőröm, más korrektor felé szoktam használni, de még így sem az igazi. Sokkal olcsóbban sokkal jobb korrektorokat lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

pillacskak

2017. február 22.

nagyon szeretem,de gyorsan kell eldolgozni,különben hamar megszárad,valamint van,hogy irritálja a bőrömet/csíp, nem tudom ez normális-e,egy barátnőm is tapasztalta, de a fedése nagyon jó ettől függetlenül,már sokadjára vettem újra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

matosfruzs

2017. január 12.

Összességében nem egy rossz korrektor, de használtam már jobbat is. Szép a színe, könnyel el lehet dolgozni, de a szem alatti apró ráncaimba kicsit beleül és a T zónában eléggé átfényesedik, ami pl a catrice korrektoromnál nem fordult elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Kimi

2014. december 4.

Nagyon kíváncsi voltam milyen is lehet a BB korrektor mivel a BB krémek már nagy sikert arattak nálam. Nos, ebben sem kellett csalódnom. A szemkörnyékem kiszáradásra hajlamos a korrektoroktól, de ez a termék tényleg egyenletesebbé és hidratáltabbá tette a bőröm. Fedése nem tökéletes viszont a megfelelő színekkel kombinálva ez is orvosolható. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.