Misslyn

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beautyfan, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Müller

Szemhéjpúder paletta 9 eklektikus, tökéletesen összeillő színnel. A bársonyos textúra könnyen satírozható.

3 változatban kapható: Make A Wish, Once Upon A Time, Happily Ever After

Ár: 2300 ft , Eladó: cintialaura
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Szolnok, Kecskemét, fizetés: --
LittleSpark

2018. május 22.

Annyira imádom ezt a palettát! A Happily Ever After változat van meg. A színek bársonyosak, gyönyörűen satírozhatóak. Matt és szaténfényű színek is vannak benne. Jól kombinálhatóak az árnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

repa45

2018. február 28.

Egyik leggyakrabban használt palettám, amióta megvan, minden nap ezért nyúlok. A Once upon a time változat van meg. Gyönyörűek a színek, jól eldolgozhatóak. A palettában megtalálható csillogós fehér különösen kedves a szívemnek, szemöldökcsonton nagyon szépen mutat. Jól kihasználhatóak a színek, egyszerű hétköznapi, de akár egy bevállalósabb szemsmink is elkészíthető belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

random

2018. február 25.

Én megvettem a Make a wish és a Once upon a time nevűt is, és nekem nagyon tetszik. Messze a legjobb palettáim eddig, pigmentált, alappal tartós és nem porzik vészesen. emellett szépen satírozható, aminek nagyon örülök. (hozzáteszem, makeup revolution és lovely palettám volt eddig.) Ja, és az ecsetkéje is egészen használható, amin meglepődtem, de örülök neki =)

up: különben a nagy méret előnye és hátránya is a palettának. előny, mert nagy tükör van benne, viszont hátrány, mert nem túl neszeszerbarát. emiatt (igaz nehezen) a make a wish-t már el is ajándékoztam, mert egyszerűen nem használtam. de barátnőm örült neki, és ő nem visz magával napi szinten sminket (bezzeg én egy fél drogériát...), plusz jó szívvel adtam oda neki mert tudom hogy jó termék. mondjuk a másikat sem használom túl sokat, pont azért mert nincs a neszeszeremben, de attól nincs szívem megválni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

veresbarbi

2018. január 5.

Make a wish-t vettem meg és azt kell mondanom a legjobb palettám eddig! Ebben a változatban csak matt színek szerepelnek, gyönyörűen pigmentált, tartós, szemhéjalappal használom, és reggeltől estig fent marad. A csomagolása külön tetszik, annyira kis szép, és a benne lévő tükör is plusz pont. A Once Upon a time változatát is szeretném megkaparintani később.
Mostanában nem láttam a müllerben, ugye nem limitált? :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

Mostanában nem láttam a müllerben, ugye nem limitált? :O

cintialaura

2017. december 22.

Once Upon A Time változat van meg. Nekem kicsit porzik, de jól pigmentált és építhető is. 5 matt és 4 csillámos van benne, nagyon jól passzolnak egymással a színek. Hétköznapi és alkalmi egyaránt kihozható belőle, tartós is, (alappal nekem nap végéig fent van) egy rossz szavam nem lehet. Amit kiemelnék, az az, hogy alap nélkül is meglepően intenzívek a színei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.