Misslyn

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Enc, Módosítva: 2018. január 26.

Kiszerelés:   3 x 0,7 g
Lelőhely:   Müller

3 összeillő szemhéjpúder bársonyos, puha, nagyon pigmentált textúrával. Fényes és matt színek egyaránt.

Illatanyagmentes. Bőrgyógyászatilag jóváhagyott.

6 változatban kapható

Nindzsuuu

2018. július 23.

Nem annyira pigmentált, de szerencsére nem porol. Sokszor használom, pici és nyaraláskor jó barátom.

kiflimorzsa

2018. február 4.

Nekem a lila van meg. Első swatchra nem tűnt annyira lenyűgözőnek, viszont a szemhéjon ecsettel felvive gyönyörű eredményt produkálnak, építhető, könnyen eldolgozható színek, finoman csillámlanak, nagyon selymes az állaguk. A csomagolás is nagyon tetszik, tervezek beszerezni még belőle párat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Enc

2018. január 14.

A pink csomagolású "oh so bright" tulajdonosa vagyok. Személy szerint az összes Misslyn terméknek imádom a csomagolását, mivel nagyon vagányak és ebből a szempontból tökéletes theBalm cosmetics koppintások. A kis doboz mágnessel záródik, amit könnyű kibontani, viszont jól zár, így táskában nem nyitódik ki. Egy kis védőfóliát is tartalmaz. A minőségéről azért nem tudom megmondani, hogy hiteles koppintás-e, mert még nem használtam a másik márka termékét. :D A Misslyn szemhéjpúder szettjéről viszont el lehet mondani, hogy tartós szemhéjpúder. A 3-ból kettő nagyon szépen pigmentált, ezek a finoman csillámló színek, a korallpiros és a pink színű. A sárga alá viszont már kell alap, de alappal nagyon szép kanárisárga és matt hatású. A felvitelt szivacsos applikátorral ajánlom, szerintem azzal lehet a legszebben felvinni ezeket az élénk színeket. A csomagban található kis applikátort akkor használom, ha éppen javítom a sminket, vagy nincs kéznél másik, jó a minősége. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.