Misslyn

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Redlips, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, extrém csillogású fedőlakk, mely egy hatékony UV-szűrővel védi a színt a fakulástól.

Emma91

2019. május 26.

Szép fényes hatású és nagyon gyorsan szárad. Örülök hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Szép fényes hatású és nagyon gyorsan szárad. Örülök hogy megvettem.

Izar

2019. május 26.

Köszönöm Juccimo-nak a véleményt: ennek hatására vettem meg, és milyen jól tettem!
Pillanatok alatt megszárad tőle a lakk, méghozzá kopogósra. 5 perce sem kentem fel a 2 réteg Misslyn lakkra ezt fedő rétegnek, és az előbb beütöttem az asztalba a körmöm, de már olyan csontszáraz, hogy meg se kottyant neki. Az előzőleg lekent körmeimet ma mostam le, és már legalább 5 napja fent volt a lakk, viszont egyáltalán nem pattogzott le, szóval nem csak gyorsan szárít, hanem tartós is lesz tőle a manikűr. Szép fényt is ad, és nem büdösebb, mint bármelyik másik fedőlakk. Ha elfogy, biztosan újraveszem, mert nagyon jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Juccimo

2019. január 22.

Ehhez a termékhez még senki nem írt véleményt?! A legjobb fedőlakk, amit valaha használtam, nagyon könnyű felkenni, mivel elég folyékony, jól terül, gyönyörű fényes és pikkpakk kopogósra szárad vele minden lakk. Hosszú idő után sem sűrűsödik be.
Mióta először megvettem, csak ezt használom, kukáztam az essence btgn-t és minden korábbi fedőlakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.