Misslyn

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Redlips, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, extrém csillogású fedőlakk, mely egy hatékony UV-szűrővel védi a színt a fakulástól.

O

2020. november 7.

Szerintem a csomagolással együtt a beltartalom is megváltozott... Volt a régiből is és az újból is van. Mindig egy rétegben használom, a rutinom nem változott. Még mindig gyorsan szárad, de ennyi. Nem tartós, 2 mosogatás után erősen megkopott. 3 csillagot csak a régi idők szép emléke miatt adok, sajnálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 7.

dbogi

2020. szeptember 22.

Imádom ezt a fedőlakkot. Gyorsan szárad (kb. 5perc) szép fényes, ráadásul még egy gyengébb minőségű lakkot is tartósabbá tesz. Én úgy használom, hogy vasárnap este kifestem a körmeimet, majd hétfőn vagy kedden (mielőtt a lakk elkezdene kopni) átkenem ezzel, így nekem péntekig simán kitart a manikűr. Plusz pont, hogy nem szárad be, addig tudom használni, míg annyira elfogy, hogy az ecsettel nem tudom már kiszedni a végét a lakknak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Drzsu

2020. szeptember 15.

Gyorsan szárad, szép fényesre, de nekem max 3 napig tart a lakk bármit használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

lhekszi

2020. április 12.

Valóban gyorsan szárad és sép fényesre. Könnyű felkenni, nem sűrű. Az ecsete is pont jó, megfelelő mennyiségű lakkot vesz fel, nem szedi fel az alatta lévő szint, nem oldja. Sally Hansen kerestem újra, miután a körmösöm nem dolgozik most ebben a helyzetben, de úgy látszik a pár év alatt, ameddig körmöshöz jártam, nálunk lévő Müllerben kivonták a Sally Hansent..:( Nem bánom, hogy ezt megvettem, ár-érték arányban teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Emma91

2019. május 26.

Szép fényes hatású és nagyon gyorsan szárad. Örülök hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Szép fényes hatású és nagyon gyorsan szárad. Örülök hogy megvettem.

Izar

2019. május 26.

Köszönöm Juccimo-nak a véleményt: ennek hatására vettem meg, és milyen jól tettem!
Pillanatok alatt megszárad tőle a lakk, méghozzá kopogósra. 5 perce sem kentem fel a 2 réteg Misslyn lakkra ezt fedő rétegnek, és az előbb beütöttem az asztalba a körmöm, de már olyan csontszáraz, hogy meg se kottyant neki. Az előzőleg lekent körmeimet ma mostam le, és már legalább 5 napja fent volt a lakk, viszont egyáltalán nem pattogzott le, szóval nem csak gyorsan szárít, hanem tartós is lesz tőle a manikűr. Szép fényt is ad, és nem büdösebb, mint bármelyik másik fedőlakk. Ha elfogy, biztosan újraveszem, mert nagyon jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Juccimo

2019. január 22.

Ehhez a termékhez még senki nem írt véleményt?! A legjobb fedőlakk, amit valaha használtam, nagyon könnyű felkenni, mivel elég folyékony, jól terül, gyönyörű fényes és pikkpakk kopogósra szárad vele minden lakk. Hosszú idő után sem sűrűsödik be.
Mióta először megvettem, csak ezt használom, kukáztam az essence btgn-t és minden korábbi fedőlakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.