Misslyn

Ár:   1985 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Enc, Módosítva: 2018. január 26.

Ár:   1985 Ft
Lelőhely:   Müller

Enyhén csillogó pezsgőszínű highlighter a "wow" hatásért. A finom gyöngyszemcsék kis fényvisszaverőkként szolgálnak, és szuper friss, lágy ragyogást kölcsönöznek az arcnak.

anevemhelye

2019. július 3.

Engem is a csomagolással vett meg, na meg a viszonylag jó árral. Kézfejen kipróbálva oda voltam érte, arcon viszont már felhelyezéskor sem az igazi: nekem túlságosan nagyok a csillámdarabok, nehezen dolgozható el, maszatolódik = az egész fejem csillámokkal van tele 10 perc után. Úgy vettem észre, hogy a tartóssága csak a csillámdarabokra érvényes, azok persze ragaszkodnak a bőrömhöz estig is, míg a fény nagyon gyorsan eltűnik.

Nagyon sajnálom, hogy végül nem a jogosan hype-olt THE BALM MARY-LOU MANIZER highlightert raktam a kosaramba, valamiért sokaltam 6-7 ezret adni egy olyan kiegészítő cuccért a neszeszerembe, ami nélkül évekig megvoltam. De a kettő között ég és föld a különbség, és inkább megérte volna többet költeni egy tényleg jól működő highlighterre, mint pár ezer forinttal kevesebbet egy olyanra, ami csak porosodik a polcomon. Így jártam, és mivel nem sminkelek rendszeresen, el fogom használni ezt is, már csak évtizedek kérdése. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

cicafun

2019. február 15.

Cuki csomagolása van, de a belbecs is jó. Nekem a No.4. Mind Glowing árnyalat van meg, lágy, pezsgős szín. Jól építhető, a természetestől az erőteljesebb hatásig mindent ki lehet hozni belőle. Nálam a tartóssága is rendben van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

BCatz

2018. december 23.

Csomagolás miatt megvettem. És azt továbbra is szupernek tartom. A kis tükör is aranyos bár nem nagy. A benne lévő termék viszont csillámos. Elhasználom mert amúgy szépnek tartom a here we glow rózsaszínes árnyalatát, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Gyönyörű. tartós és ez a csomagolás levesz a lábamról.

Gyönyörű. tartós és ez a csomagolás levesz a lábamról.

fokidora

2018. június 1.

Nemrég sikerült beszereznem de belopta magát a szívembe!:) a csomagolás és a termék is nagyon szép és praktikus. ár-érték arányban én ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

szzsofi22

2018. március 18.

Imádom! Impulzus vásárlás volt, nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz. Mind természetes, mind pedig erőteljes hatást el lehet vele érni, attól függ, hogy mennyire építi az ember lánya. A csomagolása is remek, örülök a kis tükörnek benne, utazásoknál praktikus. Ha elfogy mindenképpen újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

EosLover

Korcsoport: < 18
2018. március 3.

Nagyon bevált. Tartós, szép és a csomagolása is tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 3.

Nagyon bevált. Tartós, szép és a csomagolása is tökéletes :)

psari

2018. február 15.

Nekem nagyon tetszik. Kicsit Mary Lou beütése van, de ez nem baj. Suliba tökéletes, látszik, hogy van rajtam highlighter, de nagyon természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Kimi

2018. január 27.

Egyértelműen a csomagolása fogott meg, de a termékben csalódnom kellett. Nekem túl enyhe ez a csillogás ráadásul nem is tartós. Eddig kb 2x használtam, azóta is a fiókban csücsül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Enc

2018. január 14.

A csomagolás a márkához hűen nagyon édes retro vonalat kapott, a már megszokott mágneses záródású dobozka külsején és belsejében egyaránt. Nagyon tartós púder/highlighter. Valahol a természetes és az erőteljes hatás között mozog, ha építgetem, gyönyörű pezsgőszínű fénnyel. Kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.