Misslyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Reya Arte blog, Módosítva: 2014. február 11.

Lelőhely:   Müller

Intenzív matt és selyemfényű színek, könnyű textúra jellemzi ezeket a ceruzákat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

sieszter

2018. november 9.

Egy zöldet vettem (springtime néven fut). Kapásból látszott, hogy kenődős fajta, kipróbáltam a szememen csak úgy, el is mászott. Másnap lealapoztam a szememet, így tartott egész nap. Emiatt a plusz hercehurca miatt nem ötös, csak négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

Soly77

2016. február 8.

Nagy előnye hogy rengeteg színben kapható, én nagyon szeretem a szürkés barnás szemceruzákat hétköznapra ebben a márkában kettő olyan árnyalatot is találtam amilyenem még nem volt, egyből hoztam haza.
Aztán itthon megnéztem az értékeléseket és gondoltam na a kettő árából vehettem volna egy jobb márkát! Alap nélkül elmászik sajnos, de ArtDeco alappal szépen fent marad, az alsó vízvonalon késő délutánra a szemem sarkában kicsit már maszatos de nem vészesen... nem rossz szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

sildicow

2016. január 31.

Nekem a sötétbarna árnyalatú van meg, szerintem az egyik legjobb szemceruza, amit valaha használtam. A színe tényleg sötét, majdnem fekete. A leírása szerint könnyű a textúrája, ez igaz is, nem is húz "darabosan". Ami pedig a legjobb benne, az a tartóssága - rajtam sokszor alappal is elmászkálnak a géles tusok is, de ez nagyon stabilan tartja magát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Fannila

2015. június 7.

Én a 179-es árnyalatot vettem meg, ami tengerkék színű. Azt hittem illik majd a kék szememhez, de nem tetszik túlságosan. Hamar elkenődik, viszont szép színe van. 900 forint volt, ha jól emlékszem. Nekem ennyit nem ér meg egy egyszerű szemcerka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 7.