Misslyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: matrjoska, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   Müller

gioia

2017. január 13.

Egy limitált kiadású színt vettem meg most télen (szürkésrózsaszín színű). Pigmentált, jól mutat lila-sötét sminkekkel, amikor nem a szokásos barackos pirosítót akarom használni, hanem valami visszafogottabbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

necra

2014. szeptember 27.

11-es ajánlották a fakó bőrömre. kíváncsi vagyok. Elsőre csodás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

11-es ajánlották a fakó bőrömre. kíváncsi vagyok. Elsőre csodás

nikol

2013. október 11.

Nagyon jól pigmentált, minőségi, és tartós pirosító. Nekem a 26-os Soft Apricot árnyalat van, ez egy kellemes enyhe barack árnyalat.Nagyon finom selymes állagú, és egyáltalán nem porzik.Elég csak egyszer belemártani az ecsetet, és már kész is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 11.