Misslyn

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. május 7.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magas fényű körömlakk divatos és klasszikus színekben. UV szűrő védi a színeket a fakulástól és a sárgulástól.

Kiszerelés: 10 ml

Misslyn smink csomag (egy teljes smink is elkészíthető ezekkel)
Ár: 500-1350ft , Eladó: K1Ani
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Utánvét is lehetséges

account001

2020. május 29.

Egy nude árnyalat van belőle, aminek gyönyörű a színe, bár első rétegben nem 100 %-os. Az egyik legtartósabb márka (ua. az alap és fedőlakk a többi márkánál is), aktív fizikai munka mellett, ahol nagyon igénybe van véve a körmöm, kibírt 3 napot! (a többi 2 órát se)
Szabadságon pedig meguntam a színt 1 hét után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

Szabadságon pedig meguntam a színt 1 hét után.

IsolatedIsland

2020. január 30.

Egy szép zöld árnyalat van meg belőle és imádom. Könnyen felvihető és elég belőle egy réteg is. Sokáig fenn marad. Kipróbálom majd más színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 30.

Stenico

2019. november 26.

Elmegy... Egy elvileg rozsas szin van meg (421 Sunkissed), ami az uvegen at sokkal vilagosabbnak latszik, felkenve inkabb malyvaszinu. Ket reteg kell belole a fedeshez, de meg top coat hasznalata mellett (ellenere?) is gyorsan kopik a vegeken. Pozitivuma, hogy gyorsan szarad. 3,5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Lina14

2019. október 25.

Nekema 232 lilás-kékes irizáló van meg. 5 réteg kellett, hogy teljesen fedjen, és sokáig is száradt. Szép volt a végeredmény, de túl sok vele a munka és sokáig tartott a száradás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

dynah13

2019. szeptember 18.

Arany szinu lakkot kerestem, a Mullerben pedig meglattam a Misslyn allvanyan egy nagyon szepet. Mivel pont kuponnapok voltak, kedvezmenyes aron hazavittem :)
Gyonyoru a szine, szep a fedese, konnyu vele dolgozni. Szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Gyonyoru a szine, szep a fedese, konnyu vele dolgozni. Szeretem :)

danyadi77

2019. augusztus 26.

Ennyiért ritkán veszek körömlakkot, de a flamingo ole árnyalatt megfogott a Holo shine sorozatból. Két rétegben igazán szép, de viszonylag tartós, és kevésbé feltűnően kopik. Nem érzem, hogy sokkal jobb lenne némelyik olcsóbb társánál, ha veszek még, max a színe miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Alsace

2019. július 25.

A Holo shine - see you soon és a glitteres verzióból a forever young van meg. Mindkettő igazából fedőlakk, önmagukban elég semmilyenek és kicsit foltos felkenve a holos árnyalat. Akciósan vettem, annyit megért. A szín gyönyörű, a csillámos lehetne sűrűbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

anita

2019. június 22.

Nagyon szép fedésűek egy rétegben is, könnyű velük dolgozni mert szuper az állaguk! 4-5 napot problémamentesen bírnak.
Ha negatívumot kell mondani, nekem egy picit széles az ecset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Ha negatívumot kell mondani, nekem egy picit széles az ecset.

Nuvola

2019. június 10.

Ez jó! Nem mintha profi volnék ebben a kérdéskörben, de jócskán lekörözi az eddigi (L'Oreal, Art Deco, Bourjois) lakkjaimat.
Pigmentált, egy rétegben is gyönyörűen fed. Mind a festéket, mind pedig az ecsetet profin kreálták meg: így gyorsan megy vele a munka, és nem kenjük össze vele magunkat.

Nagy a színválaszték, de a display megvilágítása azért túlságosan is feldobja a látványt. A szín mélysége tényleg az, ami az üvegcsében látható, de ne számítsunk misztikus irizálásra. A polcról levéve látjuk a lakk hiteles színét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 10.

vattacukorfalat

2018. november 18.

Két lakkom van a márkától, a my shiny red, ami egy klasszikus piros szín és a cayenne, ami egy nagyon sötét (már-már fekete) bordó árnyalat. A piros több mint egy éve meg van és ugyanolyan folyékony, mint újonnan. Alap- és fedőlakkal kb. 3-5 napot bír pattogzás nélkül, vannak ennél tartósabb lakkjaim, de ennyi idő után amúgy is átfestem a körmeimet, mert szeretem váltogatni a színeket.Gyorsan száradnak, egy rétegben is tökéletesen fednek, de kettőben az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.