Misslyn

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. május 7.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magas fényű körömlakk divatos és klasszikus színekben. UV szűrő védi a színeket a fakulástól és a sárgulástól.

Kiszerelés: 10 ml

Ár: 1100 , Eladó: arimer
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes vagy foxpost
Ár: 2400 , Eladó: arimer
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel Moricz Zs korternel
Stenico

2019. november 14.

Elmegy... Egy elvileg rozsas szin van meg, ami az uvegen at sokkal vilagosabbnak latszik, felkenve inkabb malyvaszinu. Ket reteg kell belole a fedeshez, de meg top coat hasznalata mellett (ellenere?) is gyorsan kopik a vegeken. Pozitivuma, hogy gyorsan szarad. 3,5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

Lina14

2019. október 25.

Nekema 232 lilás-kékes irizáló van meg. 5 réteg kellett, hogy teljesen fedjen, és sokáig is száradt. Szép volt a végeredmény, de túl sok vele a munka és sokáig tartott a száradás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

dynah13

2019. szeptember 18.

Arany szinu lakkot kerestem, a Mullerben pedig meglattam a Misslyn allvanyan egy nagyon szepet. Mivel pont kuponnapok voltak, kedvezmenyes aron hazavittem :)
Gyonyoru a szine, szep a fedese, konnyu vele dolgozni. Szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Gyonyoru a szine, szep a fedese, konnyu vele dolgozni. Szeretem :)

danyadi77

2019. augusztus 26.

Ennyiért ritkán veszek körömlakkot, de a flamingo ole árnyalatt megfogott a Holo shine sorozatból. Két rétegben igazán szép, de viszonylag tartós, és kevésbé feltűnően kopik. Nem érzem, hogy sokkal jobb lenne némelyik olcsóbb társánál, ha veszek még, max a színe miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Alsace

2019. július 25.

A Holo shine - see you soon és a glitteres verzióból a forever young van meg. Mindkettő igazából fedőlakk, önmagukban elég semmilyenek és kicsit foltos felkenve a holos árnyalat. Akciósan vettem, annyit megért. A szín gyönyörű, a csillámos lehetne sűrűbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

anita

2019. június 22.

Nagyon szép fedésűek egy rétegben is, könnyű velük dolgozni mert szuper az állaguk! 4-5 napot problémamentesen bírnak.
Ha negatívumot kell mondani, nekem egy picit széles az ecset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Ha negatívumot kell mondani, nekem egy picit széles az ecset.

Nuvola

2019. június 10.

Ez jó! Nem mintha profi volnék ebben a kérdéskörben, de jócskán lekörözi az eddigi (L'Oreal, Art Deco, Bourjois) lakkjaimat.
Pigmentált, egy rétegben is gyönyörűen fed. Mind a festéket, mind pedig az ecsetet profin kreálták meg: így gyorsan megy vele a munka, és nem kenjük össze vele magunkat.

Nagy a színválaszték, de a display megvilágítása azért túlságosan is feldobja a látványt. A szín mélysége tényleg az, ami az üvegcsében látható, de ne számítsunk misztikus irizálásra. A polcról levéve látjuk a lakk hiteles színét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 10.

vattacukorfalat

2018. november 18.

Két lakkom van a márkától, a my shiny red, ami egy klasszikus piros szín és a cayenne, ami egy nagyon sötét (már-már fekete) bordó árnyalat. A piros több mint egy éve meg van és ugyanolyan folyékony, mint újonnan. Alap- és fedőlakkal kb. 3-5 napot bír pattogzás nélkül, vannak ennél tartósabb lakkjaim, de ennyi idő után amúgy is átfestem a körmeimet, mert szeretem váltogatni a színeket.Gyorsan száradnak, egy rétegben is tökéletesen fednek, de kettőben az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

cattitude

2018. október 10.

Wild Passion árnyalatban van meg, sötét lilás bordó, apró csillámokkal. az üvegben inkább bordósnak tűnik, de felkenve sötétebb lilás - így is szép, de inkább örültem volna, ha az üvegben látható szín köszön vissza a körmeimen. a pigmentáltsága jó, de azért én ragaszkodom a 2 réteghez. hálistennek hamar szárad és nem lesz takarómintás sem. eléggé tartós a körmömön, 3-4 napot simán kibír pattogás nélkül, erre kb csak az Essie lakkjam képesek. más árnyalatot is lehet, hogy be fogok szerezni, mondjuk annyi lakkom van már, mint égen a csillag /o\ :D

update: megvettem a Magma árnyalatot is, nem túlzok, amikor azt mondom, ez a leggyönyörűbb metálos vörös körömlakk a földkerekségen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

sieszter

2018. március 31.

Egy nude színű darabom van. Két réteg kell belőle, h ne legyen csíkos. Az állaga elég folyós, gyorsan szárad. Az ecsete lekerekített, nem túl merev. Nekem nem pattogzik le, csak a körmöm végén kopik pár nap után. Elégedett vagyok vele, bár drágább, mint a többi lakkom. 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.