Misslyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Lelőhely:   Müller

Szemöldöktus

Gyorsan szárad, alkalmazása után a helyén marad.

Illatanyag-mentes, nem tartalmaz kőolajszármazékot és tartósítószert. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

2 árnyalatban kapható

manitia

2020. szeptember 8.

Én imádom. Sokáig csak pakolásztam jobbra-balra mondván, hogy túl vöröses a színe a szürkés szőke hidegárnyalatú szemöldökömhöz. Pedig tök jól ki tudom festeni vele, szálakat is tudok rajzolni. Majd egy nap gondoltam egyet és kifestettem vele újra, úgy sem megyek sehova. Pár órával később tükörbe néztem és megdöbbenve láttam, hogy nem vörös hanem olyan színű mint a szemöldököm. Miután megszárad, teljesen eltűnik a vörös tónusa. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

anevemhelye

2018. július 23.

totál szuper lenne, ha nem választottam volna véletlenül a sötétebb barnát. a müllerben ez tűnt jobbnak a barna hajamhoz és világos bőrömhöz, de gyorsan kiderült, hogy a világosabb kellett volna. szóval, ha vki szeretne egy ilyet, egyszer használtam csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

DoraArt

2017. szeptember 7.

a nem túl kedvező vélemények ellenére én szeretem ezt a szemölök ecsetet. igaz tényleg picit halovány, ezért a minusz egy csillag, mert kétszer is át kell mennem vele, hogy megfelelően látszódjon, de számomra nagyon egyszerű felkenni és szép a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

mokkalany

2016. február 27.

Update: Nem, nem, és nem. A szemöldök szőrszálai nem engedik, hogy normálisan lehessen festeni vele. Egyenként festeni a szálakat órákig tartana, ahol nem kell, makacsra szárad, ahol kéne, nem fog, foltos. A színek sem megfelelőek. Marad a puha szemceruza.

Catrice-es változatot láttam valakinek a fürdőszobájában, és arra vadásztam, de valami azt súgta, hogy ez jobb lesz, nemcsak drágább. Be is igazolódott. Érdekes módon a sötét (majdnem fekete) szemöldökömhöz a világosabb vált be, mert sokkal diszkrétebb, és én nem sminkelem agyon magam (bár minden nap sminkelek). Nagy igazításra egyébként szerencsére nincs szükségem, csak a végénél szeretem erősíteni és hosszabbítani egy kicsit. A Catrice spirálszerű terméke nem vált be, túl bumszli az ecsete, nem is túl tartós. Ceruzákkal már nem vagyok hajlandó tépkedni a szálakat. Ez tűnik eddig az optimális megoldásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

Sukopimi

2015. szeptember 28.

Lehet, hogy pont rossz minőségűt vettem le a polcról (amúgy fóliás, tehát bontatlan volt) de ez a cucc szörnyű. Semmi nem látszik a szemöldökömön, hiába próbálom felvinni bárhogy, nem jön belőle semmi, szóval fogalmam nincs, milyen hatása van. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

LiziSkywalker

2015. július 1.

Nekem a 01-es árnyalat van meg, tehát a világosabb. Elég sötét még ez is, csak így magában világos hajúaknak nem jó.
Szemhéjporral szoktam tompítani. Nekem vörös hajam van, így kvázi kikeverem azt a színt, ami a fejemen virít.
Magában csak akkor ajánlom, ha középbarna vagy annál sötétebb hajad van, és annyira nem ritka a szemöldököd.
Nagyon szép vonalkákat lehet vele húzni, gyorsan szárad, és akkor nagyon ragaszkodó, nem kopik le.

Akinek nagyon ritka a szemöldöke annak nem lesz természetes hatású. Kissebb korrigálásokra alkalmas. Szemöldökporral ér kombinálni. Sokkal fixebb vele a por, és lehet vele világosítani is kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Kimi

2014. szeptember 30.

Sokat vacilláltam, hogy a világos vagy a sötétbarna színt válasszam. Minél többet swatcholtam annál nehezebb volt a döntés, mert minden ecsetvonásnál mást színt kaptam. :D Végül a világosbarnát választottam. Nagyon megkönnyíti a reggeleimet, ez az a tipikus "hogy bírtam élni nélküle?" termék. Párszor áthúzom a szemöldökömön és kész is van, mindez fél perc alatt. Kicsit sötétebb, mint amire számítottam, de nagyon tartós és könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.