Misslyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Lelőhely:   Müller

Szemöldöktus

Gyorsan szárad, alkalmazása után a helyén marad.

Illatanyag-mentes, nem tartalmaz kőolajszármazékot és tartósítószert. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

2 árnyalatban kapható

anevemhelye

2018. július 23.

totál szuper lenne, ha nem választottam volna véletlenül a sötétebb barnát. a müllerben ez tűnt jobbnak a barna hajamhoz és világos bőrömhöz, de gyorsan kiderült, hogy a világosabb kellett volna. szóval, ha vki szeretne egy ilyet, egyszer használtam csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

DoraArt

2017. szeptember 7.

a nem túl kedvező vélemények ellenére én szeretem ezt a szemölök ecsetet. igaz tényleg picit halovány, ezért a minusz egy csillag, mert kétszer is át kell mennem vele, hogy megfelelően látszódjon, de számomra nagyon egyszerű felkenni és szép a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

mokkalany

2016. február 27.

Update: Nem, nem, és nem. A szemöldök szőrszálai nem engedik, hogy normálisan lehessen festeni vele. Egyenként festeni a szálakat órákig tartana, ahol nem kell, makacsra szárad, ahol kéne, nem fog, foltos. A színek sem megfelelőek. Marad a puha szemceruza.

Catrice-es változatot láttam valakinek a fürdőszobájában, és arra vadásztam, de valami azt súgta, hogy ez jobb lesz, nemcsak drágább. Be is igazolódott. Érdekes módon a sötét (majdnem fekete) szemöldökömhöz a világosabb vált be, mert sokkal diszkrétebb, és én nem sminkelem agyon magam (bár minden nap sminkelek). Nagy igazításra egyébként szerencsére nincs szükségem, csak a végénél szeretem erősíteni és hosszabbítani egy kicsit. A Catrice spirálszerű terméke nem vált be, túl bumszli az ecsete, nem is túl tartós. Ceruzákkal már nem vagyok hajlandó tépkedni a szálakat. Ez tűnik eddig az optimális megoldásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

Sukopimi

2015. szeptember 28.

Lehet, hogy pont rossz minőségűt vettem le a polcról (amúgy fóliás, tehát bontatlan volt) de ez a cucc szörnyű. Semmi nem látszik a szemöldökömön, hiába próbálom felvinni bárhogy, nem jön belőle semmi, szóval fogalmam nincs, milyen hatása van. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

LiziSkywalker

2015. július 1.

Nekem a 01-es árnyalat van meg, tehát a világosabb. Elég sötét még ez is, csak így magában világos hajúaknak nem jó.
Szemhéjporral szoktam tompítani. Nekem vörös hajam van, így kvázi kikeverem azt a színt, ami a fejemen virít.
Magában csak akkor ajánlom, ha középbarna vagy annál sötétebb hajad van, és annyira nem ritka a szemöldököd.
Nagyon szép vonalkákat lehet vele húzni, gyorsan szárad, és akkor nagyon ragaszkodó, nem kopik le.

Akinek nagyon ritka a szemöldöke annak nem lesz természetes hatású. Kissebb korrigálásokra alkalmas. Szemöldökporral ér kombinálni. Sokkal fixebb vele a por, és lehet vele világosítani is kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Kimi

2014. szeptember 30.

Sokat vacilláltam, hogy a világos vagy a sötétbarna színt válasszam. Minél többet swatcholtam annál nehezebb volt a döntés, mert minden ecsetvonásnál mást színt kaptam. :D Végül a világosbarnát választottam. Nagyon megkönnyíti a reggeleimet, ez az a tipikus "hogy bírtam élni nélküle?" termék. Párszor áthúzom a szemöldökömön és kész is van, mindez fél perc alatt. Kicsit sötétebb, mint amire számítottam, de nagyon tartós és könnyen lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.