Misslyn

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: francais, Módosítva: 2020. május 25.

Lelőhely:   Müller

12 matt -és metál szemhéjpúdert tartalmazó paletta. Hosszantartó, könnyen satírozható.

2 változatban kapható:  Eye Love It! és Eye Got It!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

L1ll4

2021. január 7.

Legeslegjobb palettám, a bordós mályvás változata van meg. A fényes színek krémesek, metálosak, a mattok pigmentáltak, a színösszeállítás tökéletes. Első ecstvonásra is szép egységes, könnyen összedolgozható, elsatírozható, jól építhető, nagyon tartós. Ha gyorsan szeretnék valamit ami mégis szép biztos hogy ehhez nyúlok, sokan dícsérik rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.