Misslyn

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Matryoshka, Módosítva: 2018. február 14.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Univerzális sminkecset - mindenféle textúrához alkalmas.

2 színben kapható

LittleSpark

2018. március 15.

Ajándékba kaptam ezt az ecsetet és gondolkoztam vajon mihez próbáljam ki tekintettel arra, hogy bármihez lehet használni a gyártó szerint. Elsősorban a formája és az ecset tömöttsége miatt úgy gondolom, hogy alapozáshoz és highlighterhez a legjobb. Ugyanis mint a képen is látszik lapos, széles. Emellett nagyon tömött, puha. Egyáltalán nem szúr nagyon kellemes érzés. Szóval elsőre alapoztam vele. Furcsa a fogása aztán megállapodtam abban hogy úgy fogom mint a falfestő ecsetet és a kis farkincánál tök jól megtámasztató a hüvelykujjnál. Sikerült vele szépen alapozni, gyorsan végeztem vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.