Misslyn

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Matt, intenzív, neon színű körömlakk.

4 árnyalatban kapható (zöld, sárga, narancs és pink)

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. augusztus 26.

Részemről és a saját hibámból egy mellényúlás volt, mivel nem matt lakkot szerettem volna vásárolni, de úgy megörültem a színének, hogy nem is olvastam el a feliratot, miszerint ez bizony egy matt verzió.
A pink árnyalatot választottam, ami számomra egy igazi nyári szín - a valóságban nem annyira neonos, mint a terméklapon lévő, hanem finomabb, különlegesebb.
Aztán a fentiek miatt jól meglepődtem, amikor mattra száradt...
Egy rétegben alapra felkenve csíkos és kissé vastag volt, nagyon kellett a második réteg, hogy szebben terüljön. Nem volt mit tennem, rátettem a fedőlakkot is, amitől a kívánt matt hatás elérése érdekében óva intenek.
A tartóssága - nem nagy háztartásvezetés mellett - és fedőlakkal kiváló, 6 napot is kibír.
Matt lakként nem viselném soha, de végül sikerült olyanná alakítanom, amit eredetileg is szerettem volna elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Aztán a fentiek miatt jól meglepődtem, amikor mattra száradt...