Misslyn

Ár:   1570 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3 x 1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adnilem, Módosítva: 2016. január 3.

Kiszerelés:   3 x 1,2 g
Lelőhely:   Müller

Préselt szemhéjfesték trió kétvégű szivacsos applikátorral

Kasumi

2018. január 2.

Minőségi az aplikátora, a színek pedig igazán pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Minőségi az aplikátora, a színek pedig igazán pigmentáltak.

vikikike

2017. november 21.

A 18-as színösszeállítás van meg. Annyira megtetszett a teszteren a középső bordó szín, hogy 3 Müllert is bejártam, mire találtam egyet :) Önmagában is szép, de szemhéjalapozóval igazán gyönyörű. Jól pigmentált festék, nem szokott elmászni sem, bírja az egész napos tortúrát, abszolút elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

legallybrunette

2017. május 26.

Barnás-bézses triót vettem, nagyon jó árban volt. Sajnos a saját alapjával sem túl erősen látszanak a színek, és nem is egyenletesek. Először az alapot hibáztattam, mivel frissen vettem, és más szemhéjpúderrel még nem használtam. De kiderült, hogy nem az volt a hibás, más márkával szépen együtt dolgozott.
Igazából ez a trió túl kemény, applikátorral, kézzel alig lehet lekaparni valamit belőle, illetve a legsötétebből nagyobb mennyiségben az ujjadra tapad, de nem lehet eldolgozni szépen. Ecsettel meg hatalmas adagok lejönnek róla, és porzik, mint a földút. El fogom ajándékozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 26.

Sara12

2017. március 21.

Nagyon szépek a színei, nem túl erősek. Jól lehet dolgozni vele, könnyen felvihető a kívánt mennyiség a szemre. A doboza is jól zárható és masszív.
Néha összeáll egy csíkba a sötétebbik szín a szemhéjamon, de ez lehet, hogy csak az én bénázásom miatt van. Összességében nagyon szeretem, lehet, h több színárnyalatra is beruházok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Villango

2017. január 31.

Elegem lett a nagy palettákból, el is adtam amik itthon voltak, és megvettem az első ilyenem. :)
Teljesen meglepett. Már maga a doboza is nagyon minőségi, a kis aplikátora Sleek minőségű.
Maga a festék szépen pigmentált, mindent alappal használok, ezt is, alappal egész nap kitart.
Nekem egy matt barna trió van meg, de mauve mániám miatt be kell szereznem majd többet is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 31.

Szancsa

2017. január 22.

Egyszerűen gyönyörűen pigmentált színek. Megfelelő szemhéjalapozóval pedig egész nap tartósak. Matt és csillogó színei is fantasztikusak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

sieszter

2016. december 14.

Sosem néztem ezelőtt a Misslyn állványt, de a múltkor megakadt a szemem egy ilyen hármas szemfestéken. Igazából a középső szín miatt vettem meg, ami egy lilának látszó, szemhéjon inkább bordó, csillogó szín, gyönyörű szép. Van még mellette egy matt fekete és egy fényes pezsgőszín. Kipróbáltam otthon azonnal, szemhéjalapon tartós volt amíg le nem mostam, kb. 6 órát volt fenn. A színek egymással harmonizálnak, intenzívek, csak a fekete lehetne picit erősebb, de nekem így is megfelel. Eddig szinte kizárólag barna szemfestéket használtam, de ennek mostantól vége :) Nagyon ajánlom, csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

Adnilem

2015. december 20.

A képen látható (NO. 39 BLEND OF SPICES) árnyalat van meg. Az első két szín csillogós, de inkább szaténosan, a 3. legvilágosabb szín pedig matt. Szemhéjalapot igényel, de azon nagyon szépen kiadja a színeit és kellemesen satírozható. Nekem nem nagyon kopott a nap során és csíkba sem állt össze, pedig nálam hajlamosak erre a festékek. A színe nagyon tetszik, venni fogok még más árnyalatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 20.