Misslyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TijuMK, Módosítva: 2014. április 1.

Lelőhely:   Müller

4 árnyalatban kapható

misstunic

2018. május 5.

A szőkéknek való blond árnyalat van meg, nagyon tetszik a színe, meleg árnyalatokhoz kiváló és elég tartós is, a negatívuma az hogy horror kihegyezni és nekem gyorsan is fogy. Egyébként nem hinném hogy leváltom, de azért maxot nem kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Minervavesta

2015. április 30.

Abszolút egyetértek TijuMK szavaival, csak dicsérni lehet ezt a terméket! Én a fekete változatát használom sötét szemöldök végett, és valóban nem ad természetellenes hatást. Nap végére is ugyanúgy tart, nem kenődik, és mintha a szemöldökszálakat is egyben tartaná :) Nekem a hegyezésével sincsen problémám, a szemceruzámra való hegyező tökéletes hozzá:) Biztosan újraveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 30.

TijuMK

2014. április 8.

Húú mi megtaláltuk egymást:) A Blond árnyalat van meg, és azt kell hogy mondjam, tökéletes árnyalat, igazi szép drapp. Szőke festett hajam van, viszont szürkésbarna eredetileg a szemöldököm, így ha ezzel átmegyek rajta, egy igazán élethű kellemes világos árnyalatot kapok. Van benne valami viaszos anyag, ami extra tartóssá teszi. Nekem olyan szinten tartós, hogy a kétfázisú vízálló sminklemosó viszi csak le. Meg merem kockáztatni hogy még úszni is lehetne benne. Ugyanakkor nem lesz az a csúnya zsírkréta szerű filmréteg a szemöldököm. Egyetlen baja van, de ez az én hibám is lehet, egyszerűen nem tudom kihegyezni, betettem már a hűtőszekrénybe is, de akkor is maszatol és törik, szóval bicskával szoktam faragni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.