Misslyn

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. március 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Limitált kiadás

A Shade & Blend szemhéjfesték ecset bármely smink elkészítéséhez használható. A puha, kiváló minőségű szintetikus szállal és rózsaszín ombre-dizájnnal készült ecset kiváló választás kedvenc szemterméke felviteléhez és árnyékolásához.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 20.

Tudom, hogy kislányok kezében jobban mutat.... de a kíváncsiságom ezt felülírta. Kézre eső, és jól teljesítő kis ecset. A praktikus, zárható műanyag tartója pedig utazáskor is jól jön.
Rácsodálkoztam, hogy ez a márka főleg a spirálokban erős, amit már 30 éve gyárt. Fő profilja az innovatív, fiataloknak szánt smink, amit a kínálatot látva, biztosan teljesít. A német piacon nem tudott volna fennmaradni csupán ígéretekkel.
Tanulság: érdemes körülnézni a drogériák alacsonyabb árfekvésű polcain is, mert kincsekre bukkanhatunk!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 20.