Misslyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beautyfan, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Müller

Bronzosító, highlighter és pirosító egy palettában, a tökéletesen definiált arcvonásokért.

Katoka99

2018. december 10.

Nekem a kontúrszín nagyon sötét, kissé foltos. Bár gyakorlott sminkes vagyok, nagyon nehéz szépen eldolgozni, kissé saras, koszos hatást nyújt. A pirosítóját és a világosító púderét imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Alexa02

2018. február 14.

A kontúrszínt gyakran használom, szép hidegtónusú árnyalat. Viszont a púder nekem túl poros hatású, a pirosító pedig nem az én színem, ilyen korallos árnyalat, úgyhogy nemigen használom. Ennek ellenére nem rossz ez a kis trio, 4 csillagot megkap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.