Misslyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beautyfan, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Müller

Bronzosító, highlighter és pirosító egy palettában, a tökéletesen definiált arcvonásokért.

laracroft

2020. június 14.

Ezer éve keresek egy ilyen palettát, de be kell valljam, sznobság vagy sem, meg sem próbáltam ebben az árkategóriában. Pedig - számomra - tökéletes.
Bronzosító: kifejezetten sötétebb színű, erősen pigmentált, de építhető fedésű. Nem narancsos, hanem egy hűvösebb árnyalatú barna szín. Megfelelő ecsettel és némi gyakorlattal világosabb bőrön is tökéletesen alkalmazható, de az igazán hófehéreknek nem ajánlom. Én télen világos, nyáron közepesen barna vagyok (plusz ha bármikor szolizom akkor egészen barna), úgyogy bármikor fogom tudni használni.
Pirosító: Kellemesen pigmentált, nem túl erős szín, szintén építhető. VÉGRE egy paletta, ahol a sötét kontúrszínt nem valami embertelenül erős színű pirosítóval kombinálják, aminek a hatására vagy úgy néz ki az ember mint egy kedves bohóc, vagy, mint akit jól pofon vertek. :)
Highlighter: hát ez nem az. Ez egy világos színű egyszerű (matt?) púder. Végül világosításra ez is jó, csak nem fog csillogni, ami nálam PLUSZ PONT. Nem igazán szeretek ugyanis highlighterezni, hiába divat.

Összességében mintha nekem találták volna ki. A színek illenek a bőrtónusomhoz, építhetőek, és meglepően tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Katoka99

2018. december 10.

Nekem a kontúrszín nagyon sötét, kissé foltos. Bár gyakorlott sminkes vagyok, nagyon nehéz szépen eldolgozni, kissé saras, koszos hatást nyújt. A pirosítóját és a világosító púderét imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Alexa02

2018. február 14.

A kontúrszínt gyakran használom, szép hidegtónusú árnyalat. Viszont a púder nekem túl poros hatású, a pirosító pedig nem az én színem, ilyen korallos árnyalat, úgyhogy nemigen használom. Ennek ellenére nem rossz ez a kis trio, 4 csillagot megkap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.