Misslyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 5.

Lelőhely:   Müller

• 06 ballet
  • 07 standing ovations

mumini

2018. november 5.

Nekem az új színek közül a Masterpiece van meg, ami egy gyönyörű smaragdzöld árnyalat.
Több rétegben kell felvinni, de egy-egy réteg hamar szárad, így szerintem ez nem gond. A finise egész jülönleges, egyszerre matt és csillámos. Tartós is, nálam nagyjából egy hétig bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

bandita

2014. április 19.

Soha nem fogom elfelejteni az élményt, amikor először ismerkedtem ezekkel a lakkokkal, egy borús napon, a lámpafény mellett. Az ecset alól valami olyan elképesztő szépség varázsolódott a körmömre, hogy csak bámultam. A felület tompa, selymes lágy fénye kimeríti a csoda fogalmát.
Arra gondoltam abban a percben, hogy jó lenne megőrizni, kőbe vésni valahogyan azt a pillanatot, hogy soha ne veszítsem el...és miközben dolgoztam a mintán, egy vers néhány sora ismétlődött a fejemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 19.