Misslyn

Ár:   2549 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hikarivera, Módosítva: 2017. június 6.

Lelőhely:   Müller

Egy spray, ami fixálja és mattítja a sminket.

A tökéletes választás egy extra hosszan tartó sminkhez: az átlátszó Stay with me! Matte fixing spray úgy terül el a sminken akár egy védőpajzs. Meghosszabbítja a smink tartósságát és frissességet ad. Röviddel felvitel után mattnak mutatja az arcod, ami órákig kitart. A spray könnyen eloszlatható az egész arcon a pumpás adagolónak köszönhetően. A könnyű formula használható nap közben is hogy újra felfrissítsd a sminked.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Érzékeny bőrre is ajánlott.

downtoearth

2017. július 23.

Eredetileg a Catrice sminkfixálóját szerettem volna megvenni, de természetesen ki volt fogyva, erre esett a választásom. Nem akartam egy ezer forintos (Essence) termékkel hazamenni, ami bár olcsó, de semmi hatása nincs...
Mikor először használtam meglepődtem, kicsit hosszú ideig szárad, 2-3 perc is lehet, mire teljesen megszárad. 3-4 használat azonban után teljesen magával ragadott, most már mindennap használom. A sminkem egy nagyon kellemes textúrát kap tőle, teljesen máshogy néz ki tőle az alapozóm, nem teljesen mattít, de elveszi a felesleges fényességet. A nekem mindig elmozduló géles szemhéjtus is tökéletes marad egy bulizós este után is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 23.

Naschkatze

2017. június 7.

A smink összképét valóban tartósítja, de hogy 1-2 óránál nem tart tovább a matt hatás, sajnos az is biztos. Bourjois CC és Pupa BB krémmel teszteltem, sajnos ugyanúgy nagyon hamar fényes lett a T Zónám. Youtube-os videókon kiemelték drogériás fixing spray kategóriában, de nekem sajnos nem hozta az ígért, hosszan tartó matt hatást. Hiába mentem végig szépen a lépéseken (tisztítás, hidratálás, primer, alapozás, végül púderezés) sajnos nem maradt matt az összkép. Úgy is próbáltam, hogy a spray fölé még tettem egy kis púdert, de hiába.

2 csillagot kap, mivel szépen porlaszt, nem keni ez a festéket az arcomon, a smink tartósságán valamennyit javít és nem büdös. Ennyi pénzért viszont többet vártam volna. Kb. annyit segített mint az 1100 ft-os essence spray.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.