Misslyn

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Naschkatze, Módosítva: 2017. február 13.

Lelőhely:   Müller

Krémes textúrájú strobing krém, az arc kiemelésére. Finom csillámokat tartalmazó arany-pezsgő árnyalatú termék. Természetes hatású, highlighterként is alkalmazható.

Naschkatze

2017. február 19.

Természetes hatású highlightert kerestem, aminek nincs meghatározó (pl.: ezüst vagy arany) színe, továbbá nem tartalmaz nagy csillámokat, hanem inkább szatén fénye van. Az Essence Pure Nude highlightere volt az etalon, ami sajnos már kifutó termék, így más alternatívát kellett keresnem. A M.A.C. közkedvelt Soft&Gentle highlighterét túlzottan csillámosnak találtam.

Ez a strobing krém jó választásnak bizonyult: ugyan aprószemű csillámokat tartalmaz, az arcon mégsem a csillámpor dominál, sokkal inkább szaténos fénye van. Eleinte nem bíztam a krém állagú highlighterekben, de ezen a téren is pozitívan csalódtam. Hétköznapra kiváló, intenzívebb hatás elérése érdekében por állagú highlighterrel építhető. Tartósságban talán nem annyira bajnok, de nem sokat von le az értékéből.

Azoknak ajánlom, akik a visszafogott, nem kirívó highlightert részesítik előnyben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.