Miu Miu

Ár:   23 100 Ft, 31 440 Ft és 40 520 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2019. január 21.

Ár:   23 100 Ft, 31 440 Ft és 40 520 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Illatjegyek: bergamot, almavirág, cédrus, borostyán

Asianlover

2019. április 9.

Illatcsalàd: viràgos-fàs-pèzsmàs
Bőrpròbàm eredmènye: gyûmölcsös-FÀS-pèzsmàs. Az első òràban kifejezetten hatalalmas erőkkel tàmad a friss, citrusos cèdrus, aztàn lenyugszik ès nagyon bőrközeli lesz.
Aki friss, de nem is "öblìtőszeres" nyàri komfortillatot keres, annak kellemes lehet. Èn gyűlölöm a cèdrust, ezèrt mèg vèletlenül sem az èn illatom lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Illatcsalàd: viràgos-fàs-pèzsmàs