Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lipo, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

A kakaóvajnak, mandulaolajnak és méhviasznak köszönhetően puhává, simává varázsolja az ajkat, használatával megelőzhető a herpesz kialakulása, mellesleg természetes fényvédő faktort is tartalmaz.

Téli és nyári ajakvédelemre egyaránt alkalmas.

demetern

2012. július 17.

Én kipróbáltam ezt és nagyon nem bántam meg!Imádom az illatát,imádom,hogy tiszta kakaóvajból van csupa természetes összetevővel!Bátran rendeljétek!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 17.

Hidratálók: Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.