Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek

Mi mindenre használható? A teljesség igénye nélkül:

•  arckrémként,
  •  testápolóként,
  •  kismamáknál terhességi csíkok megelőzésére,
  •  babáknál popsikenőcsként és testápolóként,
  •  gyulladásos, irritált, ekcémás bőr kezelésére,
  •  kicserepesedett ajkakra,
  •  kiütésekre, csípésekre,
  •  napozás utáni nyugtatókrémként,
  •  5-6-os faktorszámú védelem a nap ellen (Figyelem! Napozásnál nem helyettesíti a megfelelő védelmet!).

Egy univerzális, igazi családi natúrkrém. Ehhez a termékhez sheavajat, avokádóolajat és E-vitamint használtak fel. Finom, tejszínszerű állaga miatt könnyen felvihető a bőrre. A shevaj már önmagában is egy csodálatos arcápoló. Minden bőrtípusra ki lehet próbálni, de elsősorban az érett, száraz, ekcémás, gyulladásra hajlamos bőrnek gyógyírje. Antioxidáns hatású, sok A- és E-vitamint tartalmaz, nagyon jó hidratáló, regeneráló, nyugtató hatású alapanyag. Serkenti a bőr öngyógyító képességét is. Az avokádóolaj kiválóan ápolja a száraz, kirepedezett, ekcémás bőrt, elősegíti a sejtmegújulást. Gyakran alkalmazzák érzékeny, gyulladásra hajlamos bőr esetén, illetve hegek kezelésére is. Tartalmaz fitoszterineket, A-, B-, C-, D-, E-, K-vitaminokat és klorofillt is. Mivel nem tartalmaz vizet, emulgeáló- és tartósítószer sincs benne. A vizes alapú krémeknél kicsivel több idő, míg felszívódik, viszont azoknál gazdaságosabban használható koncentrátum.

Kiszerelés: 30 ml

Nyimuska

2013. október 21.

Tegnap fogyott el (egy év alatt, de nem csak ezt használtam). Arcra használtam, éjjelinek, és meg voltam elégedve vele, de nem fogom újra venni, mert most jobban tetszenek az "összetettebb" összetevőjű krémek (Biolára, Naturissimóra gondolok).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Tavasz tündér

2013. október 19.

A termék leírás abszolút hiteles, egy csodás univerzális krém! Egyszerű, ám nagyszerű az összetevőket tekintve, nagyon tetszik a shea vaj - avokádó olaj kombináció. A legjobb testápoló amit valaha használtam! Állagra ez egy testesebb habkrém, nem az az összeesős féle, könnyen kenhető, pont jó! Nekem még sosem olvadt fel, jól bírja a gyűrődést. Mivel a shea vaj nem tömíti el a pórusokat, így arckrémként is bevetettem. Kombinált a bőröm, néhol fénylik. De ha este bekenem vele, alapos tisztítás után, reggelre matt lesz az arcom, továbbá érezhetően hidratál és valahogy kisimultabb az ábrázatom. :) Szóval nagyon szuper! Valóban több idő alatt szívódik be, de csak ha túl krémezem magam. Először kicsinek találtam a kiszerelést, de tényleg gazdaságos. Már kitapasztaltam, ha egy keveset teszek az újjaimra, majd szétdörzsölgetem, a meleg hatására ugye olajjá változik, így nagy felületre is elég kis mennyiség. Az is igaz, hogy egy picit vizes bőrön működik a legjobban, így még hamarabb beszívódik. Kipróbáltuk csípésekre, allergia okozta viszketésre is, remekül nyugtatja a bőrt. A száraz ajkakat és sarkakat is hamar rendbehozza. Epilálás után is használom, lehúzza a kipirosodást és megakadályozza a kipattogást. Konkrétan nálam ez a kis tégely rengeteg kencét kiütött a nyeregből! Az illata egyébként első szaglászásra megijesztett, nagyon érződött a füstös shea vaj, de mikor felkentem, a bőrömön már érvenyesült az avokádó is. Mára olyannyira megszerettem, hogy nem telhet el úgy nap, hogy bele ne szippantsak! :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 19.

ducababy

2013. október 12.

Szuper allaga van, kulonosen telen hasznalom, keves is eleg, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

Szuper allaga van, kulonosen telen hasznalom, keves is eleg, nagyon szeretem.

Mesi

2012. augusztus 23.

Tavaly karácsony környékén vettem meg, egész hamar elfogyott. Tényleg nagyon lassan szívódott be, de éjszakára tökéletes volt. Test-, könyök-, és lábápolásra használtam.
Nagyon érződik a sheavaj illata/szaga (de legalább rendesen van benne), mondjuk engem ez nem zavart.
Ár/érték/mennyiség arányban sztem a tiszta sheavajjal olcsóbban meg lehet úszni és a hatása ugyanaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

appdina

2012. június 20.

Nagyon-nagyon tetszik az állaga, tényleg habszerű, a sheavaj sokkal könnyebben is kezelhető ilyen formában és jobban beszívódik. Sokáig elég a kis tégely, mert nagyon kevés elég belőle. Az arcomra mondjuk nem próbáltam még, de kézre és hűvösebb időben testápolóként jó. A készítő nagyon segítőkész, barátságos és elég gáz, hogy külön meg kell jegyeznem, de: mindig ad számlát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil