Best of Beauty 2019

Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Egy igazán természetes kozmetikum (alumíniumsótól és parfümtől mentes), amely tartós használat esetén sem terheli a bőrflórát. Megbízhatóan megköti a kellemetlen izzadságszagot, a különböző illóolajok pedig megszüntetik a baktériumok és gombák táptalaját. Az érzékeny bőrűek is probléma nélkül használhatják, mivel a dezodorban található shea- és kókuszvaj egyben ápolja is a bőrt.

Kiszerelés: 50 g

.nina.1

2013. október 20.

Egyik nagy kedvencem! Isteni citrusos az illata, ha használom, nincs izzadságszagom, pedig eléggé izzadós vagyok. Bár mint a natúrdeok általában nem szünteti meg az izzadást teljesen, de mégis tisztaságérzésem van szinte egész nap tőle :). Nagy elégedettséggel használom (pedig elég sokfajta natúrdeot kipróbáltam már). 5*-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 20.

Tavasz tündér

2013. október 19.

Bolondja lettem a natúr kozmetikumoknak. :) Mióta ezt a dezodort használom, nem vagyok hajlandó más bolti alumínium, meg ilyen olyan káros adalékanyagot tartalmazó készítményt magamra kenni, fújni. Megnyugtató, hogy bátran kenhetem amikor csak akarom! Állagra tömör, de kenhető. Sokáig kitart, kevés is elég belőle. Az illata intenzív, de kellemes citrusos. Felkenve kicsit furcsa, mert érződnek a mini szódabikarbóna szemcsék, de ruhán nem hagy nyomot. Nap végén sem érzek izzadság szagot. Csak minimálisan izzadok mellette, de akkor is stressz helyzetben. Mondjuk ilyenkor a legdrágább, nem natúr deók mellett is izzadtam. Régebben epilálás után nem mertem dezodort használni, mert érzékeny volt a hónaljam és minden csípte. Na ez a helyzet most nem áll fenn. Ez a termék nem csípi, sőt ápol, pihe puha lesz tőle a bőröm.
Azért azt senki ne várja, hogy a natúr krémdezodorok teljesen megszüntetik az izzadást, mert leginkább a rossz szagok ellen vethetők be igazán. Ugye az természetes hogy izzadunk, sőt kell is, mert így távoznak a méreganyagok, ezt sosem szabad elfelejteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 19.

Mandi82

2012. október 23.

A munkahelyemen már többeket megfertőztem ezzel a dezodorral, nagyon hatásos, és ráadásul a bőröm is bírja, ami nálam nagyon nagy dolog :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 23.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Litsea Cubeba (May Chang) Oil

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.