Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Mit kínál ez a szappan?

• finom, fűszeres aromát,
  • gyulladáscsökkentő hatást,
  • antibakteriális,
  • enyhe bőrradírozást,
  • sima, feszes bőrt.

A szappanba kevert kókuszreszeléknek köszönhetően enyhén radíroz is. A szappan illóolaja miatt dezodoráló és fertőzésgátló, stimulálja a bőr vérkeringését. Cellulitiszes bőr kiegészítő kezelésére is ideális. Kecsketejet majdnem minden Míves szappanhoz használnak 35 százalékban, mivel a legjobb bőrtápláló anyagok egyike. A tej tartalmaz több mint 70-féle könnyen felszívódó telítetlen zsírsavat és Q10 koenzimet. Alacsony olvadáspontja miatt könnyen felszívódik a bőr mélyebb rétegeiben, növelve a bőr rugalmasságát, simaságát, finom selymességét.

Kiszerelés: 95 g

ducababy

2013. október 12.

A kedvencem! :) Puha lesz tole a borom, HIDRATAL, szuper az illata, (imadom a fahej illatat, izet :) es nagyon sokaig eleg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 12.

demetern

2012. szeptember 26.

Engem sajnos szerintem a fahéj miatt allergizál,de aki szereti az olívaolajból készült gyógyszappanokat,annak ezt is ajánlom.
Frissítek: ma megint elővettem egy újabb ilyen szappant,és mivel már van szivacsom,azzal fürdök,és jól felhabzik ez is,plusz a fahéj sem bántja a bőröm! Úgyhogy ezt is szeretem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Leaf Oil

Nem szabványos INCI név, az összetevő nem található sem a CosIng sem pedig az EWG adatbázisában. A Sanoll oldala szerint elszappanosított napraforgómag-olaj: nátronlúggal hagyományos eljárással hiegen szappanosított anyag.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.