Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

A holt-tengeri iszap ásványianyag tartalma (magnézium, kalcium, szilícium-dioxid, nátrium és kálium) fokozza a sejtanyagcserét, hozzájárul a sejtek helyreállításához és regenerálódásához, simává, frissé, fiatalossá és ellenállóvá teszi a bőrt. Magas jód, bróm, kén és magnézium tartalma nyugtatja az idegrendszert. Hozzájárul a bőr alkotóelemei egyensúlyának fenntartásához. Nagyon hatékony egyes pikkelysömörös esetekben, mivel megnöveli a sejtek magnéziumtartalmát, elősegítve ezzel a gyorsabb gyógyulást. Eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket. Mélytisztító hatása regenerálja és frissíti a bőrt, így azt üdébbé, egészségesebbé és fiatalosabbá teszi. Kifejezetten ajánlott aknés, pikkelysömörös és ekcémás bőrre. A shevaj már önmagában is egy csodálatos bőrápoló. Minden bőrtípusra ki lehet próbálni, de elsősorban az érett, száraz, ekcémás, gyulladásra hajlamos bőrnek gyógyírje. Antioxidáns hatású, sok A- és E-vitamint tartalmaz, nagyon jó hidratáló, regeneráló, nyugtató hatású szappanösszetevő. Illóolajként indiai citromfüvet tartalmaz.

Kiszerelés: 95 g

demetern

2012. július 17.

Én nagyot csalódtam benne,habzani abszolut nem habzik,így nehéz nagyon vele fürdeni,illata alig van.Hatása jó,nem szárítja a bőrt,finom lesz tőle,de egyszerűen nem lehet élvezni vele a fürdést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 17.

ajucco

2012. június 8.

Sok szappant kipróbáltam már, de nekem ez tetszett a legjobban. Zsíros a bőröm és a hajam, mindkettőre ezt használom, imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 8.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

Nem szabványos INCI név, az összetevő nem található sem a CosIng sem pedig az EWG adatbázisában. A Sanoll oldala szerint elszappanosított napraforgómag-olaj: nátronlúggal hagyományos eljárással hiegen szappanosított anyag.

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.