Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Egy igazán természetes kozmetikum (alumíniumsótól és parfümtől mentes), amely tartós használat esetén sem terheli a bőrflórát. Megbízhatóan megköti a kellemetlen izzadságszagot, a különböző illóolajok pedig megszüntetik a baktériumok és gombák táptalaját. Az érzékeny bőrűek is probléma nélkül használhatják, mivel a dezodorban található shea- és kókuszvaj egyben ápolja is a bőrt.

Kiszerelés: 50 g

Thumpa

2013. március 8.

Nagyon szeretem ezt a dezodort. Olcsó kategóriába sorolnám, mert relatív sokáig kitart ez a tégely (másfél hónapig sztem biztos). Hatásos (Undreeh: nem izzadást csökkent, hanem nem leszel büdös, mint ahogy az összes biodezodor elvileg így működik), az illata kellemes. Egyetlen hátránya, hogy előfordult, hogy kicsípte a bőröm, de ezt a múltkori tégelynél már nem vettem észre.
eo: A honlapjukról lehet rendelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

eo: A honlapjukról lehet rendelni.

Mandi82

2012. október 23.

A munkahelyemen már több kollégát is megfertőztem ezzel a dezodorral. A bőröm, a legtöbb bolti deóval szemben, nagyon jól viseli, mellesleg nagyon hatásos is. Egy hibája van, kutyamelegben nem jó ötlet táskába tenni, mert nagyon olvadós. Viszont ez is nagyon sokáig elég, nekem 2 hónapot is kibír.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 23.

Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Oil