Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

A kakaóvajnak, mandulaolajnak, méhviasznak és a 85% kakaóvaj tartalmú étcsokoládénak köszönhetően puhává, simává varázsolja az ajkakat, mellesleg természetes fényvédő faktort is tartalmaz. Illatát a természetes kávé illóolajnak köszönheti. Téli és nyári ajakvédelemre egyaránt alkalmas.

Kiszerelés: 5 g

appdina

2012. június 20.

Szuper! Simán felveszi a versenyt bármelyik "boltival", sőt. Féltem, hogy mi lesz vele a táskámban nyáron (régen a Labello-k volt, hogy szanaszét folytak), de egyelőre bírja a strapát. A kávéillat ugyan nem marad meg sokáig, de ezt nem is vártam, felkenéskor viszont jól érezhető, ínycsiklandó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 20.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax

Nem szabványos INCI név. Jelentése: fekete csokoládé.