Best of Beauty 2019

Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Egy igazán természetes kozmetikum (alumíniumsótól és parfümtől mentes), amely tartós használat esetén sem terheli a bőrflórát. Megbízhatóan megköti a kellemetlen izzadságszagot, a különböző illóolajok pedig megszüntetik a baktériumok és gombák táptalaját. Az érzékeny bőrűek is probléma nélkül használhatják, mivel a dezodorban található shea- és kókuszvaj egyben ápolja is a bőrt.

Kiszerelés: 50 g

.nina.1

2013. október 20.

Egyszerűen fantasztikus az illata :). Odavagyok a levenduláért és ez csupa levendulaillat :). A hatása pedig szerintem teljesen hibátlan. Egy natúrdeotol nem is várom el, hogy megszüntesse az izzadást, mert valahol az is egy természetes folyamat, az izzadságszagot megszüntetiés egész napra tisztaságérzésem van tőle. Nekem elég érzékeny és mindenféle allergiákra, ekcémákra hajlamos a bőröm, de ezt a deo-t nagyon szerette. Állaga szilárdabb, de könnyen kenhető. Egyik nagy kedvenc! 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 20.

bavarbivi

2012. november 7.

Nagyon tetszett az összetevője, az illata.. tökéletesen bevált, még talán jobban is mint az eddig kipróbált bio és natúrdeók, sajnos 1-2 hét mindennapos használat után eléggé irritálta a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Viki000

2012. június 11.

A gyártó egy másik termékénél írtam már, hogy nekem ezek az otthon készült, teljesen natúr kozmetikai termékek valamiért nem váltak be. 3 terméket rendeltem tőlük, ez volt az egyik. A szagok ellen elég jól védett, bár nem nyári kánikulában próbáltam ki, hanem hűvösebb időben. De ami miatt kénytelen vagyok lepontozni, az az, hogy 1-2 hét használat után a hónaljam erősen elkezdett hámlani és ilyen barnás árnyalatúra el is színeződött ott a bőröm. Még sosem tapasztaltam ilyesmit ezelőtt. Gyanítom, hogy a levendula vagy valamelyik más illóolaj válthatta ki ezeket, mindenesetre elég kellemetlen volt.
Nem tölt el örömmel, hogy egy ilyen szép összetételű terméket leszóljak, de hát sajnos nem vált be egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>