Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   95 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mit kínál ez a szappan?

•  narancs és ylang ylang illatot,
  •  antibakteriális hatású,
  •  zsíros, pattanásos bőrre ajánlott,
  •  érett bőrre is kiváló,
  •  antioxidáns hatású,
  •  sima, bársonyos bőrt.

A méznek hidratáló és fertőtlenítő hatása van, kitisztítja a mérgeket a bőrből, gyógyítja a sebeket és gyulladáscsökkentő. A benne található vitaminok táplálják a bőrt. Ylang ylang és a narancs illóolaj keveréke adja a szappan nagyon finom illatát.

Kiszerelés: 95 g

naani

Korcsoport: >54
2013. május 4.

Igaz, hogy inkább száraz a bőrtípusom, de kíváncsi voltam erre a szappanra is. Szerintem jó kis szappan, én most zuhanyzáskor használom és fürdőpamaccsal nagyon krémesen és jól habzik, de simán kézzel is elegendő nekem, nem vagyok habmániás annyira :D
Az illata már visszafogottabb, én a méz és a narancs illatát érzem a bőrömön utána, de azért ez is megérdemel egy ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 4.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Nem szabványos INCI név, az összetevő nem található sem a CosIng sem pedig az EWG adatbázisában. A Sanoll oldala szerint elszappanosított napraforgómag-olaj: nátronlúggal hagyományos eljárással hiegen szappanosított anyag.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.