Míves Szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Mit kínál ez a szappan?

•  lágy és gyengéd tisztítást,
  •  selymes, enyhe habzást,
  •  minden bőrtípusra ajánlott, de érzékeny, száraz bőrre ideális,
  •  babák is használhatják,
  •  sima, bársonyos bőrt.

Kizárólag 100 % extraszűz olívaolajból készült igazi natúr szappan, semmilyen illóanyagot nem tartalmaz, így a legérzékenyebb bőrre is használható. Az olívaolaj szappan nagyon jól hidratál, lágyítja, selymessé teszi a bőrt. Kisbabáknál is nyugodtan használható. Ne várjunk tőle dús habzást, mivel tudvalevő, hogy az igazi olívaszappan alig habzik, inkább az ápoló hatása kimagasló. Kecsketejet majdnem minden Míves szappanhoz használnak 35 százalékban, mivel a legjobb bőrtápláló anyagok egyike. A tej tartalmaz több mint 70-féle könnyen felszívódó telítetlen zsírsavat és Q10 koenzimet. Alacsony olvadáspontja miatt könnyen felszívódik a bőr mélyebb rétegeiben, növelve a bőr rugalmasságát, simaságát, finom selymességét.

Kiszerelés: 95 g

Mandi82

2013. október 19.

Nekem az extra érzékeny bőrömre ajánlotta ezt a készítő. A harmadik Míves szappan, amit kipróbáltam, mindegyik nagyon jó volt, de tényleg ez a bőrömre a legjobb szappan. A habja nem is hab, hanem krém. Illata mondjuk nincs, de a hölgy azt mondta, hogy nem is készítenek már olívásat illatos verzióban, mert az egy éves érés alatt az úgyis elillan. Használata után abszolút tisztának érzem a bőröm, és puhának is, este pedig már krémezni sem szoktam az arcom. Elkezdtem a hajamra is használni, mivel nekem ott sem mindegy, hogy mivel mosom, és nálam bevált.
Édesapámnak is vettem már az ekcémás karjára, neki egy hét alatt rendbejött az ujjától a könyökéig a bőre, amivel pedig már elég régóta szenvedett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 19.

daszilva

2012. december 9.

Megrendeltem ezt a szappan, hátha jobb a használt szappanomnál. Olyan ronda, sebes bőrszárazságot okozott, hogy kidobtam.
Nálam abszolút bukás, két hét kellett, amíg helyreállt a nyakamon, arcomon a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 9.

bogga

2012. július 31.

Első szappanom, ami nem szárította a bőröm :)
Az első fürdésnél nem tetszett, mert nincs illata, és habja se nagyon, de az arcmosás után olyan lett a bőröm, mintha bekrémeztem volna. Már a tusfürdőmet is erre cseréltem. A hajmosást nem váltotta ki, bár nem lett rossz tőle a hajam, csak samponként használva nagyon gyorsan elfogy, viszont nagyon sok lett a hajamon a habja, így fürdésnél már szivacsot használok, így tök szuper!
Nem olcsó szappan, de nekem elég egy hónapig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 31.

Első szappanom, ami nem szárította a bőröm :)
Nem olcsó szappan, de nekem elég egy hónapig.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate